Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némelyik fiúkat, lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik fiúkat, lányokat miért zavarja az, ha valakinek nem volt senkije húsz év felett?

Figyelt kérdés
Ezt sose értettem meg, nem az a jó, ha valaki nem adja magát könnyen és inkább keresi a számára az igazit? Engem nagyon zavarna egy olyan lány akinek sok párja volt, mert rosszullét fogna el, hogy sokan jártak benne.
2017. febr. 14. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tök mind1? Az életünk során sok olyan emberrel találkozunk akik mások, ilyen-olyan okokból. Ha csak nem ez a szakmád, kár mindenkit megfejteni...
2017. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem tok mindegy, hanyan jartak benne? Ha teged ez zavar, akkor ugyanolyan vagy, mint akiket meg az zavar, ha a masiknak meg senkije nem volt.

Az igazikereses egy bizonyos kor felett meg inkabb gyerekessegre utal.

2017. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-es. Melyik az a kor? És mi van ha a kérdező még gyermek vagy romantikus lelkű? Ez katasztrófa?
2017. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem undorítóbb az a lány, akiben sokan megfordultak mint az a fiú, aki végig b_szta a fél várost!
2017. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem az zavarna, hogy jártak benne hanem az, ha tul sok partnere volt.

Azért hoztam fel az igazit, mert nekem nem sok lány tetszik és nem szeretnék egy számomra nem vonzó lánnyal együtt lenni "tapasztalat szerzésből" Ha találok egy olyan lányt akivel kölcsönös akkor nem hagyom ki, ha igazi lesz, ha nem. Lehet kezdetben nem az igazi lesz, de azzá válhat.

2017. febr. 14. 15:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Talán mert tizenéves korban megkezdődik az ismerkedés az ellenkező nemmel.Nem 13 éves korra gondolok, de azért 16-17 évesen a testi kapcsolat kora is eljön.Persze nem vagyunk egyformák, de ha 20 fölött sem képes egy kapcsolatot kialakítani, ott valami nincs rendben.

És ezt nem 20 évesen karattyolom, hanem 30 fölött, az én korosztályom tizenévesen már ismerkedett, és bizony a testi kapcsolatokkal is.

Semennyire nem,lehet elégedett az az ember önmagával, aki 20 fölött sem találkozik senkivel, akivel kapcsolatot tudna kialakítani.

Mellesleg szerintem meg kéne tanulni személyesen ismerkedni, és nem a közösségi oldalak előtt gubbasztani, várva arra, hogy majd találkozol valakivel.

2017. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, sőt előny is lenne, ha egy lány ennyi idősen még érintetlen. És ezzel a legtöbb férfi szerintem így van. A nőknél annyiból van viszont másként, hogy náluk egy tapasztaltabb, más nők által már korábban választott férfi mindig vonzóbb lesz, mint egy tapasztalatlan, referencia nélküli férfi, ennek igazából evolúciós okai vannak.

Meg az igazi keresése az megint egy más dolog, mert sokaknak ezáltal irreális elvárásai lesznek, és csak egy ideált hajkurásznak, és sok olyan jelöltet is lekoptatnak, akikkel egyébként lehet hogy működne a dolog, ha jobban, részletesebben megismernék egymást.

2017. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7# Igazabol a noket hidegen hagyja, hanyan valaszottak mar. Eleve szoba se kerulnek az exek elso randin :D Gondolom ilyen brit tudosok allapitottak meg amit irsz.

A viselkedes a lenyeg, ami lehet lazabb egy olyan srac eseteben akinek mar van tapasztalata a lanyokkal, es nem azt erzed rajta, hogy ez eleteben eloszor kommunikal novel.

2017. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Vonzóbb lenne számodra egy olyan nő aki még érintetlen 20 fölött?Ne nevettess, kérlek.

Egészséges nő vágyik a szexuális kapcsolatra, nem,igaz, hogy nem.Ha meg tényleg nem, ott baj van fejben.

Ennek az ellenkezőjéről meggyőzni engem biztos nem lehet, 16 év nemi élettel a hátam mögött.

Meg sok más tapasztalattal együtt.

2017. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát, én túlkoros szűz vagyok, de rosszul vagyok az ilyen "sokan jártak benne" dumától. Miért rossz, ha valaki szeret szexelni?
2017. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!