Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi járhat ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi járhat ennek a csajnak a fejébe?

Figyelt kérdés

A story: 26 évesek vagyunk mindketten.

én a szakításom napjaimban kezdetem el vele csevegni, sok mindent megbeszéltünk stb. de közölte, hogy neki van egy srác akire "vár" ezért nem akar velem semmit. Mondtam neki korrektül hogy köszönöm, de attól még barátok lehetünk.

Ez így is volt, beszélgettünk, bár igaz mindig én írtam neki, de válaszolt a maga stílusában (visszahúzódó kicsit)

Egyszer találkoztunk: 1 órát beszélgettünk nevetgéltünk, puszival váltunk el. Jó volt.

Majd ismét neten dumáltunk, végül jött haza a "kiszemeltje" külföldről, így úgy voltam vele nem írok egy darabig neki.

Kb 2 hétig abszolút nem beszéltünk (előtte nap mint nap, rendszeresen szinte)

Majd a napokban most meghívott egy bulira csak ugy random.

Pub szerű helyen, nem házibuli.

Nem is volt időm rákérdezni, egyből elkezdte írni, hogy már másodjára verte át a csávó, és ő volt a hülye hogy várt rá stb. mert az arc nem akar komolyat, ő viszont igen. Ment a lelkizés egy darabig, végül mintha hogy 2 ismerősével vannak eddig, és ha gondolom csatlakozzak a bulihoz. (sztem így akk 3 fiú, 1 lány lesz a felállás)

Sztem én amúgy bejövök neki, mert rengeteget mosolygott, nagyon úgy jott le hogy tetszem neki, mikor személyesen beszéltünk, csak ugye akkor erre a csávóra tett fel mindent, én haver maradtam.

Most a kérdés az, hogy szerintetek viselkedjek is haverként, vagy nyissak kicsit többre?

igazából nekem is bejön, de ha pl a másik kettő fűzi, én nem fogok bállni a sorba 3. nak.

De ha pl akarna tőlem valamit, akkor nyilván kettesben hívott volna el sztem, nem a haverjaival.

Szóval így első blikkre, szerintetek gondoljak ebbe bele bármit is, vagy csak haverság?

(először bíztam benne hogy lehet valami, később felülírtam magamban, hogy sztem csak kell még egy ember aki szóval tartja ha a másik 2 befásul :D vagy nem tudom. Mert elég jó a beszélőkép, nemigen ismerem a kínos csend fogalmát. :D)



2017. febr. 17. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit tőled az majd ott kiderűl a buliban. De ha ott rádmozdul akkor gondolj abba is bele hogy ha a csávó dobta utána jó vagy te is?..az is lehet hogy csak kihasználna amég elfelejti.
2017. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ám legyen, ha csak ki akar használni...nem vagyok ellene :)

Igazából együtt sem voltak, csak a csávó hitegette, hogy majd ekkor meg majd akkor lesz komoly is, szexelgettek, aztán ennyi. A csaj meg elhitte és beleélte magát h összejönnek ha hazajön az arc..aztán páfff...sajnálom amúgy, mert tényleg rendes lány.

2017. febr. 17. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a lelki szemetesládája, én legalábbis ebből ezt szűröm le.
2017. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez oké, de akkor miért hív még el 2 ismerőse mellé?

gondolom nem ő előttük fog nekem lelket kiönteni...

2017. febr. 17. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szereti körbevenni magát férfiakkal!? Pont ez a baj, hogy te vagy a 3.

Mint ahogy írtad, ha akarna valamit, akkor személyes találkozót szeretne.

2017. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

érthető.

függetlenül bármitől, egy jó iszogatás belefér.

és szerintem is személyes talit kért volna ha mást akar.

Baráti dolognak fogom fel, nem nyomulok :)

2017. febr. 17. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!