Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Műpina/művagina házilag. Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műpina/művagina házilag. Kit érdekel? :D

Figyelt kérdés

Na szóval sok kérdést olvastam, hogy így úgy szeretnének az emberek műpinát csinálni házilag mert cikinek érzik a szexshopba való betérést vagy az internetről való rendelést vagy csak sajnálják a pénzt. Azokat pedig egyenesen undorítónak tartom akik emiatt valakit kinéznek. Miért teszik ezt? A nők ugyanúgy megveszik a vibrátort meg a műfütyit és használják nap mint nap. Akkor az miért olyan nagy bűn ,ha egy pasi vesz egy műpinát mert épp nincs barátnője és a kezét unja már?

Na szóval kitaláltam az ilyen pasiknak egy háztartásban megtalálható dolgokból könnyen elkészíthető műpinát!!

Hozzávalók:

- 1,5 literes műanyagflakon

- 8db kis szivacs

- 1db gumikesztyű

- tixó vagy ragasztószalag tök mind1

- kéztörlőnek az a belsőrésze amire rávan tekerve a cumó.

Vágjuk le az üveg tetejét a kupaktól számolva olyan 4-5 centire egyenesen. Fogjuk meg a papírtekercset és dugjuk bele egyenesen a gumikesztyűbe. Fogjunk 4db szivacsot és rakjuk körbe a felső részén(de hagyjunk egy kis részt szabadon a gumikesztyűből amit majd ráhajtunk az üvegszájára!) és tekerjük körbe a tixóval. Fogjuk meg a másik 4db szivacsot és alul is tekerjük körbe! Most pedig, hogy így egybe állt az egész, tuszkoljuk bele a flakonba(először nehezen fog menni). Ha benne van, fogjuk meg a kesztyűnek a szárát és hajtsuk rá az üveg szájára és ragasszuk körbe tixóval. Most kivehetjük(óvatosan) a papírgurigát. Voálá. Kész a műpina. Már csak egy kis sikosító a szájához meg bele , hogy jobban csússzon és mehet a menet. Aki esetleg nagyobb élvezetre vágyik az töltsön az üvegbe(ne a kesztyűbe) melegebb vizet és jó meleg lesz bent. Utána le lehet ragasztani és legközelebbi használat előtt csak be kell tenni egy vödörnyi forró vízbe és pár perc alatt átveszi a meleget az üvegbe levő víz. Aki mégnagyobb élvezetet akar az pedig... húsvér puncival próbálkozzon!

Csináltam pár képet is, hogy eltudjátok képzelni, íme:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Enjoy! ;) És ne ítéljünk el ezmiatt senkit se, gondoljuk csak a nők leleményességre ha valami szerszámra vágynak és nincs kéznél egy melegkuki :)


2010. máj. 8. 19:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
93%
LOOOLL...XDDD ez nagyon nagy..:D de amúgy jogos a dolog..;)
2010. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
90%
Komoly:Dha lesz továbbfejlesztett változatod azt is várjuk xD
2010. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 anonim ***** válasza:
88%
Gumikesztyűt mással nem lehet helyettesíteni?:D
2010. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 A kérdező kommentje:
Fogsz XL-es kotont, kitekered beledobsz egy O gyűrűt és valahogy odarögzíted az üveg aljához , hogy ne csússzon be meg ki. Aztán mehet a menet. De lehet, hogy érdemes a tetejére vágni(ha úgy nézed a végére) kis lukat, hogy szellőzhessen viszont akkor ugrott a melegvíz a palackba,bár talán nem gáz, ha visszafoylikvalamennyi. Teszteld le. :) Aki esetleg akarja feltöltheti képbe, hogy hogy sikerült a sajátja. :D
2010. máj. 9. 23:24
 35/127 anonim ***** válasza:
15%

Nemtom te hogyvagy vele...de Egy vastag szerszámhoz nemelég egy ilyen.

Nekem ha áll akk sem fér bele egy nagy sörös dobozba..egyszer poénból kivágtam és kipróbáltam.

De am az ötlet vicces...de Ink találj egy rendesetD:Az jobb:D

15/F

2010. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/127 A kérdező kommentje:

Örülj neki, hogy neked ilyen nagy van kisbarátom. :) Amúgy meg azért van szivacsból a külső rétege, hogy táguljon... az rendesen egy 1,5 literes üveg méretéig fog tágulni. De semmi baj... Ülj le, 1es. :)


Többieknek meg akik a továbbfejlesztett változatot kérték:

Tudjátok van az a "légzsák" Az a nejlon cucc ami ilyen légbuborékokkal van tele... Amibe csomagolják a műszaki cikkeket. BIztos tudjátok mi az, kiskoromba azokat nyomogattam ki. Na levágtok belőle egy darabot és szépen beteszitek a gumikesztyű belsejébe de azzal a felével amelyik felére dudorodnak azok a kis légzsákok. Na így kapsz egy picit érdesebb felületet ami több helyen egyszerre izgatja az egész hímtagot!! Enjoy! :)

2010. máj. 10. 17:12
 37/127 anonim ***** válasza:
96%

Öregem, azért elképzeltem, ahogy anyád megkérdezed mi az. :D


- Fizika órára kellett egy kísérlethez...

- Kellett? Akkor kidobom...

- Ne... Sok "meló" van már benne. xD


16/F

2010. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezi... Sorry... :D
2010. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
15%
Elég pihent agyú ötlet,szerintem inkább szerezz magadnak 1 csajt,jobban jársz...
2010. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 anonim ***** válasza:
61%
beteeeeeg XD
2010. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!