Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
6 évvel fiatalabb nálam az a férfi, akibe sajnos beleszerettem, azonban neki csak sexpartner vagyok. Volt egy idő, amig komolyabban érdeklődött irántam, viszont visszatáncolt a "maradjunk csak barátok" szöveggel. Sokáig keresett, ha én nem, mi tévő legyek? Van e értelme ennek egyáltalán?

#fiatal #szexpartner #fiatalabbsexpartner
2017. febr. 19. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vagy. De arra ne számíts, hogy ez a fiatalember bármi mást is akarni fog tőled néhány tartalmas és kielégítő együttléten kívül.
2017. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:) Nem csak nők használják lekoptatásra.


Ismerek 1-2 férfit aki szintúgy használja a "legyünk barátok"-at azon célból, hogy érezze a nő, hogy nem akarunk többet, hogy ő "teperjen".

"Amit nem, vagy nehezen szerezhetsz meg, az kell igazán."


Mint látom, telibe talált. :) Így külső szemlélőként, ha ő is e célból használta.

Mellékletesen: én is szoktam használni, attól függetlenül, hogy ugyanúgy vágyom rá, hogy vele lehessek mint utcán/boltban/ágyban/stb.


Az pl. egy női hiba, ha nem keresed őt. Ezzel azt üzened, hogy te nem érdeklődsz felőle, így ki tud aludni a férfiban is a tűz. :( Azért jó érzés nekünk is, ha egy nő akar minket.

2017. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most abban a fázisban vagyunk, h 4napja nem keresett, majd én érdeklődtem iránta, és a 3 szavas mondatokon kívül nem tudtam meg túl sokat, majd nem reagált a legutolsó üzenetemre, amelyben kifejtettem, hogy ha nem jelentkezek, akkor ő eltűnik?


Lehet tényleg hagynom kellene, de még kapaszkodom belé sajnos.

2017. febr. 19. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális érzés ez, nekem is volt olyan férfi, aki "csak barátkozni" akart, az lett a vége, hogy még mindig összejárunk, mert rájöttünk, hogy valójában hullaszerelmesek vagyunk egymásba, de rengeteg akadálya volna a közös életünknek. Amúgy nem sok értelme van, a szerelem egy szentimentális köd, ami elveszi az ember eszét, és nem hagyja, hogy végig tudja gondolni logikusan, mi a legjobb döntés, út.
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, van, h az ítélőképességem elveszik, ha Róla van szó és ezt gyűlölöm. Volt kifogás, h én érettebb nő vagyok, de mégis vissza vissza jár kissebb - nagyobb kihagyásokkal. Remélem vagy vége lesz, vagy történik valami, mert megbolondulok
2017. febr. 19. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!