Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg csak olyan nőket tudnak komolyan venni, akikért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 21:18
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem.:D
2017. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mert engem sehogysem vesznek komolyan.....
2017. febr. 19. 21:25
 4/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Akkor azt is kérdezhetted volna, hogy a férfiak tényleg nem veszik komolyan azokat a nőket akik komolyak vagy komolytalanok?xD
2017. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szóval valami más aspektust kell vizsgálnod nem ezt.
2017. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a budin szoktam néha küzdeni.
2017. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lenne a jó irány, mert nagyon szerencsétlen vagyok ismerkedés terén...szerintem ennyi csalódáa egy embernek ritkán van amennyit én megéltem
2017. febr. 19. 21:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld már magadat annyira, kérdező.
2017. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

inkább az van, hogy ha felmerül, hogy elveszítünk valakit, annak hirtelen megnövekszik az értéke. De ez általános emberi tulajdonság, nőknél is így van. Ezzel összefüggésben lehet valós ez a küzdve értékesebb hülyeség. De az első barátnőm például előre megszervezte az egész ismerkedésünket, ki is derült gyorsan, és biztosan mondhatom, hogy ennek ellenére komolyabban már nem is vehettem volna. De ő alapból is tetszik. Általában is ha egy nő tetszik, akkor még jobban fog tetszeni, hogy mutatja hogy tetszek neki. De aki nem tetszik, annál ez nem sokat segít.


Van olyan férfi - és talán még több nő is, ha már itt tartunk -, akinek ez a küzdés fontos, de ha rendszeres a hasonló tapasztalatod, akkor szerintem se itt keresd a probléma gyökerét.

2017. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ne sajnáljam?

Éld meg azokat a dolgokat amiket én...utána jelents ki ilyet.

2017. febr. 19. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!