Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megszerezni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megszerezni valakit egy lány miatt. Hogyan tudnám végre elérni a célomat?

Figyelt kérdés

Na az alábbiakért sokan fognak utálni, itt van rá a reakcióm: [link]


Szóval.


Olyan lány vagyok, aki a férfiak 80-90%-ának nagyon tetszik. Már 13 éves korom óta folyton legyeskednek körülöttem a férfiak, és ahhoz is hozzászoktam, hogy a kapcsolatban lévő férfiak jó része is flörtöl, próbál közeledni. Szóval ezt a barátnő dolgot én már egyáltalán nem veszem komolyan, ugyanis a férfiak java sem veszi komolyan.


Aztán egy nap megismertem valakit, aki egyébként nem az esetem tökéletes példája, mégis valamiért vonz, nagyon vonz. Attól még jól néz ki, és erős is. A belsője is tetszik, szerintem ezért is vonz annyira, meg azért is, mert bár nekem ő nagyon kellene, neki én nem.

Legyeskedik ugyanis körülötte egy lány folyton, mindig együtt jönnek és mennek, néha látom hogy csókolóznak, meg gyűrik egymást. Gondolom miatta nem foglalkozik velem jobban, nehogy féltékeny legyen. Bár már így is az, mert mikor kettesben maradnék vele, akkor odajön ez a lány is, és elkezdi ölelgetni. Pedig érzem rajta, hogy örül neki, hogy tetszem neki. De a flörtölést sajnos nem viszonozza, még akkor sem ha észrevétlen maradhatna.

Egyszer egyébként, elmesélem, hogy egy nagyon kellemetlen szituációt okoztam magamnak ezzel, mert az asztal alatt a lábát simogattam a lábammal, és kissé hátradőlt a székével hogy belessen, kinek a lába. Mikor látta hogy az enyém, elhúzta, és közölte hogy ne simogassam a lábát, de ezt sokan hallották, a barátaim, ismerőseim akik ott ültek. Megpróbáltam elütni a dolgot, mondtam hogy véletlen volt, azt hittem az asztal lába és meg akartam dörzsölni egy viszkető felületet. A barátnője gúnyosan prüszkölve felnevetett, de nem szólt semmit. Érdekességképpen mondom, hogy sok más barátnő ennél kevesebbért kiabálni kezd, meg meg akar verni. :D


Hát ezen eset óta kicsit visszavettem, hanyagoltam úgymond, de bevallom nem léptem még túl rajta. Sőt, rákattantam. Egyre nagyobb hatással van rám. Minden férfiben a vele való hasonlóságot keresem. Amikor meg találkozunk, megugrik a pulzusom. Régen nem zavart, ha a lánnyal láttam csókolózni, de most már az is zavar, ha csak fogják egymás kezét, ami meg elég sokszor van. Folyton a cikkeket bújom, hogy How to get a boy who has a girlfriend. :D A kedvenc gyakoris szövegetek, hogy ha el tudom hódítani, akkor mellőlem is el lehet majd, az kicsit sem hat meg, szóval csak tessék koptatni a klaviatúrát vele.


Pedig már olyan is volt, hogy írt nekem, hogy szereti a barátnőjét, és nem érdeklem. Valami kétértelmű üzenetet írtam vissza. :) Tuti az őrületbe kergetem a lányt amúgy, mondjuk sajnos lehet, hogy őt is. Ugyanis utána már kissé otrombább üzenetet hagyott, hogy nem vagyok képes felfogni, stb. De arra is csak egy kétértelmű félmondatot feleltem. :)


Pedig az elején mikor megismertem, akkor még imponált neki, hogy bejön nekem. De volt csúnyább eset is amúgy, mint az az online üzenetváltás. Egyszer félrehívott, és közölte, hogy szálljak le róla. Csakhogy én tudom, miért mondta, azért mert a lány az meg féltékeny, és azért is nem mond nekem semmit, mert tőle várja el hogy leállítson. Szóval a lány kényszerítette erre, úgyhogy elengedtem a fülem mellett. Aztán már a hangját is felemelte, de az meg megint kellemetlen volt, mivel azt hallották a barátaim, ismerőseim is, úgyhogy inkább faképnél hagytam.


2017. febr. 21. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te a szó pejoratív értelme nélkül, klinikai értelemben őrült vagy. Egy szánalmas zaklató, nem pedig a "hiperszuper csini csaj". A pasi szemében meg már végleg.
2017. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Szegény pasi ennél egyértelműbben nem is adhatná a tudtodra, hogy nem kellesz neki.

Sebaj, legalább rendszeresen lejáratod magad mások előtt is, jó sokan kiismernek most, hogy milyen vagy valójában. ;)


Tanácsot nem fogok adni, mert úgyse fogadod meg.

Szórakoztató olvasni, hogy vágod magad alatt a fát. :)

2017. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Idióta pitsa vagy
2017. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy troll (bar erosen gyanus mert azt nem tudom elhinni, hogy ilyen pszichopatak valoban leteznek es szabadon maszkalnak) akkor remelem egy nap radhivja a rendorseget :) akkor majd nezhetsz :)

Szerintem kicsit sokat kepzelsz magadrol, bar az teny hogy a pszichopatak nagy resze nem tudja magarol, hogy valoban beteg. Kezeltetned kellene magad, mielott tenyleg komolyabb bajod lesz. Azert ha valakit zaklatasert feljelentenek, az cuki tud am lenni :)

2017. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked nen lehet normális tanácsot írni. Buta, unintelligens, beképzelt, érzelmileg éretlen kiscsaj vagy, akinek a külseje az egyetlen jótulajdonsága.

Nem vagy elég jó ehhez a sráchoz

2017. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak és a barátnőjének elég jó lehet a kapcsolata az alapján, amit leírtál. Remélem tudod hogy kibeszélnek egymás közt, és röhögnek/szánakoznak rajtad. Ennél a pasinál már annyira leírtad magad, hogy tuti semmi esélyed.
2017. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én "diagnózisom" annyi h. valóban beképzelt vagy pont azért amit leírtál, mert éppen jól nézel ki, és megszoktad h. megkapsz akit akarsz. Jön egy srác, nője is van, nem is érdekled, neked meg fura hogy most ez van és nem a te kívánságaidat lesi mint eddig a többiek, ez neked nem tetszik, be akarod magadnak meg mindenkinek bizonyítani hogy igenis megkaphatod. Ez kissé szánalmas, főleg ha meg tényleg nem is szereted meg semmi. Először még mondjuk hogy szimpatizáltam is veled mert a kapcsolatokat én is gyűlölöm és szerintem a "megcsalás" is egy nagy baromság, a szex az szex és nem "átpártolás" egy másik emberhez (nyitott kapcsolat forevör') na mindegy, de ahogy folytattad hát.. tényleg csak túlzottan el vagy szállva magadtól és sérti az egodat hogy most nem jön össze a dolog. És még csak nem is sértegetni akarlak, szerintem ez van kb.
2017. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A "nem utnek meg not" elv alatt, te kivetel vagy.

Szanalmas.

2017. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk, tudjuk, bárkit megkaptál eddig: egy menetre.

Aztán eldobtak, mint egy használt zsebkendőt. ;)

Valahogy a sok pasi között egy se akadt, akinek hosszú távon kellenél.

Biztos túl értékesnek tartanak. XD

2017. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mások véleménye, de kiírsz egy kérdést ide. Aha. :D

Ha nem hallgatsz senkire, akkor miért nem oldod meg magad a nyomorodat?

2017. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!