Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem Facebookon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem Facebookon vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap voltam egy amatőr fiatalokból álló színházi előadáson és volt ott egy (szintén fiatalabb), ismert színész is, akivel szemeztem.

Na most vagy azt nézte, hogy felismeri e valaki, vagy förtelmesnek talált, esetleg én is bejöttem neki.

Nagyon gáz lenne bejelölni?


2017. febr. 24. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen célból szeretnéd bejelölni?Ismerkedni szeretnél Vele, vagy csak mint színész "kedvelnéd" Őt?

Én nem jelölném be a helyedben, kivéve ha van olyan oldala ahol mint színészt bejelölheted. Ha csak magán oldala van miért is tennéd?

2017. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Írj neki egy üzenetet, hogy nagyon örültél, hogy eljött az előadásra, jó volt őt látni a nézők között. Ha szeretne megismerni téged, akkor innentől átveszi majd a fonalat.
2017. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Csak privát oldala van, rajongói nincs sajnos.

#2 Jó ötlet, csak még össze kell szednem a bátorságom.

2017. febr. 24. 20:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelölném be.Ha tetszel neki, majd elhív valahova.Lehet csak flörtölt. Nem kell mindenkit bejelölni aki egyszer ránk néz.
2017. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Drága Kincsem!


Nagyon édes vagy... de szerinted egy, szerinted ismert színész pont rád vágyna?


Te ő rá, az biztos! De, azért gondolkodj már egy kicsit. Hány éves vagy 12?

2017. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért ne jöhetne össze egy színész egy nem színésszel? Hol van ez kőbe vésve? Mellesleg azért annyira nem ismert, inkább azok ismerik csak, akik járnak az adott színházba.
2017. febr. 24. 20:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne vagyhatna pont ra? Ugyanolyan ember mint en vagy te. Szerintem jelold be siman,lehet meg orulni is fog neki!
2017. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek #5-el, vicces vagy...
2017. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz ha bejelölöd?
2017. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A színész- színész, tehát az a dolga,hogy elvarázsolja a közönséget. Bejelölheted, akár vissza is jelöl, még alakulhat is valami, mert hát miért is ne? De nem tudom,hogy Neked szükséged van-e egy ilyen kapcsolatra.

Azt már biztos kiderítetted,hogy egyedülálló-e vagy kapcsolatban áll. Ha foglalt azért nem jelölném be a helyedben, mivel azért tennéd ezt,hogy megismerkedj Vele.

2017. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!