Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen erzes ha a lany akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes ha a lany akivel foglalkoztok még szuz?

Figyelt kérdés

Egy eleg jo csavoval kezdtem el talalkozni jo minden 29 eves tapasztalt gondolom en meg szuz vagyok szerintetek ez milyen erzes neki?

Neki biztos hogy szamit mivel ra is kerdezett hogy "nem is voltal még fiuval mi?" erre en veled csokoloztam eloszor es nem hitte el :D


2017. febr. 25. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha várni kell sok-sok hónapot a szexre, az rossz.


De amúgy jó.


25/F

2017. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért az az érzésem hogy talán 18 se vagy?
2017. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
?????
2017. febr. 25. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétségbeejtő, mert én is az vagyok, szóval nagyon kínos óráknak nézünk elébe, ha egyszer eljutunk az ágyig.
2017. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csodás dolog kikormolni szűz nőt. :)
2017. febr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!