Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fordult már elő veletek olyan, hogy ideig-óráig, vagy akár véglegesen elvette a kedveteket az ismerkedéstől az itteni férfiak véleménye a nőkről?

Figyelt kérdés
Akár csak a neten, de akár élőben is.
2017. febr. 25. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Élőben,neten is egyaránt,de leginkább affelé lökött,hogy más nációkkal ismerkedjek.Nekem 3 kapcsolat után elment a magyaroktól a kedvem párkapcsolatilag egy életre.
2017. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, amikor még egyedül voltam, sokat emésztettem magam ezen.
2017. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem

Szerencsére odakint a világban nem az itteni "férfiak" akarnak ismerkedni. Mert ha az itteniek próbálnának odakint ismerkedni, akkor nem kellene ide írkálniuk, rinyálniuk.

2017. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem vette el a kedvem, mert tudom, hogy vannak (az adott téren) normális mentalitású férfiak is.

Az pedig, hogy egyes válaszokból mennyire látszik, hogy torzult egy csomó ember gondolkodásmódja inkább elkeserítő.

2017. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én pasiként írok, de a "kinti" nők még ha annyiban is, de jobbak, hogy nem hívnak szemétnek és nőgyűlölőnek, illetve azonosítanak a PUAsokkal 2 komment után :)

Mint mindig, most is tisztelet a kivételnek.

2017. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

Ne aggódj a való életben a férfiak többsége sokkal normálisabb mint az itteniek. Emiatt ne félj ismerkedni.

Itt kiadják magukat "normális - rendes pasinak" és még el is hiszik magukról, de 2-3 komment után látod a foga fehérjét.

2017. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!