Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon kiábrándító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon kiábrándító ha egy lány nem modell alkat, hanem van rajta egy kis husi?

Figyelt kérdés

Én mindig is azt hittem magamról,hogy kövér vagyok,de sokan mondták,hogy egyáltalán nem,inkább nőies alkatom van.De azért nekem is van szemem,és látom hogy lenne mit leadni(ezt ne úgy értsétek,hogy csüngő hájas a hasam,combom:D),van egy kis pocim,ami főleg akkor látszik,ha leülök,combom is van,és a fenekem se egy fokhagyma:)Széles a csípőm is,és viszonylag nagy mellem van(80C),de nem lóg.

Az ilyen testalkat mennyire jön be nektek fiúk?

Csak mert úgy vettem észre,hogy a legtöbb pasinak a vékony lányok tetszenek,akik még nem anorexiások,de egy csepp husi sincs rajtuk:(

16/L

Kort is írjatok légyszi:)


2010. máj. 9. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha kicsit idősebb lennél, akkor tuti randira hívnálak.
2010. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem ez tökéletes én kimondottan undorodok a modell csajoktól. Mi a jó abban, ha a kulcs csonta át szurja a farkamat??? semmi. És ne fogy ha nem vagy elhízva akkor pont jó már a mell miatt is:P
2010. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha alig van plussz akkor nem gond.


Csak az a baj hogy a 1-25 kg plussz van az mindig azt hiszi az nem sok.

5 kg, az nem sok.

de a 10 már igen

2010. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nos nem mindegy hogy husiról vagy zsíról beszélsz. Neked melyk van?
2010. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyelj én sem vagyok modellalkat, 20-on felüli vagyok és soha nem volt problémám :) Nem voltak önértékelési problémáim, pedig nem tudok mit tenni, széles a vállam, vastag a combom és nagy a mellem, nem tehetek róla. Nem ezért fognak nem szeretni vagy szeretni az emberek :) Fel a fejjel és kicsit több önbizalmat :)
2010. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kis puha párnás pocinál nincs is jobb!
2010. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16/f sztem jó ha van egy kis felesleg:) nem szeretem a nagyon soványakat...
2010. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem baj,a vekony nők mar mennek ki a divatból,a fiúknak nem a vsontvaz-manőkenek jönnek be,hanem akin van mit fogni!
2010. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kiábrándító!
2010. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!