Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány,látásból ismerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány,látásból ismerem, szemeztünk már, és volt, hogy csak úgy összetalálkozott a tekintetünk, szeretnék vele beszélni, de mindig társaságban van. Ha odamegyek, mit mondjak, hogy négyszemközt beszélhessek vele?

Figyelt kérdés

Hogyan hívjam félre a többiektől? és nincs közös ismerősünk, szóval nem tudok neki üzenni...

és tudom, hogy nap mint nap tesznek fel ilyen kérdéseket, de csak hogy tudd, valószínűleg azért, mert sosincs egy hasznos válasz sem, szóval ha ezt szeretted volna írni, akkor inkább ne tedd(!), ha nem, akkor nyugodtan írd le, ami eszedbejutott:) előre is köszi


2008. okt. 11. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez a szegény lány csak arra vár, hogy végre odamenj hozzá, úgyhogy ne fájjon a fejed az őt körülvevők miatt! csak menj oda, kérd meg, hadd beszéljetek kicsit távolabb négyszemközt, aztán hívd meg teára, és onnan már megy minden magától. Saját tapasztalatból mondom, hogy ha amiatt aggódsz mit gondolnak a többiek, mikor félrehívod, csak elrontod, és aztán bánhatod! Nem kell indok, csak beszélni akarsz vel. ennyi! Hajrá! ;)
2008. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szeretnék segiteni, az ilyesmiben jó vagyok(persze fiatalabb koromban én sem tudtam általában hogy mit csináljak:p) de igy ismeretlenben elég nehéz... olyasmiktől függ hogy milyen a környezet. suli? azok a többiek az osztálya? barátnők? fiúk? félénkebb a csaj vagy hangoskodó feltünő?

mégis jó lenne ha az utcán menetközben kapnád el egy szóra és pl a kezébe nyomsz egy szál gazt(virág) amit az előbb téptél le, ez még akkor sem olyan nagy vétek ha nem teccel neki annyira. vagy odaállhatsz elé egy tasak gumicukkorral hogy megkináld vagy hasonló. jól meglepődne:D aztán valami általános duma után legközelebb már ráköszönhetsz és el is hivhatod sétálni egyet és akkor jöhet a komolyabb beszélgetés:)

2008. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg közben megkérdezheted hogy nincs-e kedve meginni egy üditőt veled délután a mittomén milyen népszerű kávézóban... ha bejössz neki egyből észre fogod venni;)
2008. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!