Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két férfi oda megy ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két férfi oda megy ismerkedni két nőhöz, hogy döntik el, melyik lány kié?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt! :D

Ha pl az egyik lány szebb, hogy döntik el kié lesz a jobb nő?


2017. márc. 1. 14:09
 1/10 anonim válasza:
Szerintem az erosebb akaratue a jobb csaj. (Nagykepubbe?) 20/l (csak egy tipp)
2017. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ugy, hogy nem ugyanaz tetszik nekik.
2017. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig enyém a jobb csaj:)
2017. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aha, tehát akkor mégsem a nő választ.
2017. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En mindig baratnommel megyek mindenhova es eddig mindig en kaptam a jot/jobbat. De egyikunk sem "valasztott" szoval nem tudom mi alapjan dobja ezt a gep :D
2017. márc. 1. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ket ferfi kapcsolatatol függ. Ha csak felületes haverok, akkor egy ilyen szituacio vezethet bonyodalmakhoz, kakaskodashoz es meglehetösen valoszinüleg kudarchoz is.


Elöször erdemes felterkepezniük, hogy egyaltalan ugyanarra a csajra hajtana szivesen mindkettö. Ha nem, akkor nincs is problema.


Ha valamelyik pasi foglalt, annak kötelessege szorakoztatni a baratja szamara kevesbe vonzo lanyt es egyengetni a terepet.


Mi ezt ket szingli jo baratkent anno, amikor meg szorakozohelyekre mentünk csajozni, kezjelekkel oldottuk meg. Feltünesmentesen az egymashoz közeli kezünkkel. ha valaki szamara hasznos, leirom: Hüvelykujjal mutatva, hogy melyik lany tetszik. Utana pedig ujjakkal szamozva, hogy mennyire. 1 ujj: fel orat es egy-ket italt azert szannek ra. 5 uj: Ö almaim asszonya es szemem elött latom leendö gyermekeinket. Nalunk müködött az öszinteseg es megbeszeltük, hogy az 5-öst evente 3x lehet elsütni. Abban az esetben viszont a masiknak minden erejevel tamogatnia kell baratjat, hogy tanuja lehessen majd az esküvön... Erre azert nem került sor :D, de jelentösen növeltük sikeres ismerkedeseink szamat es eredmenyet.

2017. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam ilyen szituban lányként, házibuliban. 3 lány, 3 fiú. Az egyik srác rányomult a házigazda csajra, egy óra múlva magukra zárták a szobaajtót. A másik srác a másik csajjal dumálgatott a sarokban. Nekem a harmadik srác maradt, aki amúgy szimpatikus volt, de rajta látszott, hogy nagyon nem jövök be neki, még csak beszélgetni se akart. Úgyhogy hazamentem. :)

Egyedül járok inkább bulizni a jövőben.

2017. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elárulnám, hogy a nő nem árucikk. Azaz hiába teszi a szépet az egyes számú ha nekem a kettes számú tetszik. Lehet, hogy nem kapom meg a kettest, de ettől az egyes még nem fog kelleni.
2017. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt most arrol van szo, hogy ha ugyanaz a lany tetszik, hogy oldjak meg a ferfiak. Szo nincs arrol, hogy neked jatsza magat az egyik vagy hasonlo
2017. márc. 1. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
8 as : mindenki árucikk, még a férfiak is. Csak nem mindegy honnan nézed.
2017. márc. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!