Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam az oktatómba!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az oktatómba!? Igazából nem is tetszik külsőre csak így jókat szoktunk beszélgetni nevetgélni és annyira jól érzem magam amikor vele vagyok és annyira felszabadulok.18éves vagyok ő 25-30között lehet elég fiatal.

Figyelt kérdés
Nincs se felesége se barátnője nekem sincs barátom. És nem kell leharapni a fejem tudom sokszor feltették ezt a kérdést csak annyira tanácstalan vagyok.Szóval komoly kapcsolatot nem akarok és szerintem ő sem igazából ez furán fog hangzani de csak AZT akarom vele és tudom milyen "ri****osan"hangzik de így van egyszerűen mindig beindulok amikor vele vagyok és nagyon kívánom őt.Szóval nemtudom hogy kezdeményezzek vagy egyáltalán érdemes lenne vagy hagyjam az egészet,néha megpaskolja a combom de szerintem ez egy ilyen oke?jellegű volt becézget kérdezget rólam haza akar vinni.néha ő is meg énis elejtünk 1-1 kétértelmű vagy OLYAN mondatot,de úgy még sosem nyomult rám.Kérlek csak normális válaszokat írjatok.

2017. márc. 2. 10:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
19%
Normális leszek: ribi vagy.
2017. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ezzel gond.

Ha pasas írta volna ezt ki, hányan ribiznének?

2017. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Igazán kedves komment..
2017. márc. 2. 10:42
 4/36 anonim ***** válasza:
Sztem ha erte vágysz es van is rá eselyed,akkor kierg ne lehetne??
2017. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Te is egyedül,ő is.Nem ettől lesz ribi valaki..(4)
2017. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Ne nyomulj, csak szaporítsd a kétértelmű mondataidat, szerintem fel fog figyelni rá.
2017. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
6/6 köszönöm:)
2017. márc. 2. 11:14
 8/36 Noblesse Oblige ***** válasza:
39%
Elsőre azt olvastam: belerúgtam az oktatómba? :O XD
2017. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
19%
Jó nagy kur.va vagy.
2017. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Nem írtad, milyen oktató, de mondjuk ha lehetséges, én biztos nem akarnék vele semmit, amíg oktat bármire.

Ha levizsgáztam/átkerültem máshoz, akkor oké. De most érted, ha katasztrofális az ágyban, akkor másnap hogy mész az órájára?


Szóval én emiatt biztosan várnék/megpróbálnék máshoz kerülni.

2017. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!