Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Molettebb nőként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molettebb nőként van esélyem a férfiaknál? 38/N.

Figyelt kérdés
Nem az a nagyon hájas, inkább farosabb, combosabb vagyok és magas is. Adok magamra, arcra helyesnek tartanak.

2017. márc. 3. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9%

Az az igazság kérdező nőként nem lehetsz elég ronda ahhoz, hogy ne legyen valaki aki megöntözze a kertedet.


Annyiból nem értem a kérdést, hogy 38 éves vagy... Feltételezhetően volt már részed párkapcsolatokban, szóval tisztában kellene már legyél önmagaddal és/vagy az esetleges határaiddal.

2017. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Én egy betegségből adódóan felszedtem 15 kilót, ami nagyon kínkeservesen akar lemenni. Már 58 kilósan is vigyáznom kellett mindenre, mert én az a típus vagyok, aki ha ránéz egy pohár vízre, 5 kilót hízik. Ugyanez a kategória vagyok, vastagabb combok, kerekebb fenék.


Igaz, párkapcsolatban vagyok már jó ideje, de most is próbálnak velem ismerkedni a pasik, szóval ilyen téren nem származott a plusz kilókból hátrányom. Nyilván jobban éreztem magam vékonyabban, de most ez van.


Az a lényeg, hogy maradj mindig magabiztos és mosolygós, általában én is ezzel fogok meg mindenkit (állítólag). ;)

2017. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!