Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki erzi magat rosszabbul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki erzi magat rosszabbul?

Figyelt kérdés
Adott egy par ahol a ferfi szereti a not, a no feltekeny tipus de elnyomja magamban. Aztan felbukkan egy masik no akinek eltokelt szandeka, hogy elszedi a ferfit. A hodito no csinossabb, fiatalabb. A ferfi elmondasa szerintem nem akar semmit a masik notol. Ebben a helyzetben ki erzi magat szarabbul, a hodito no vagy a baratno? Ha ti voltatok a baratno vagy a hodito no helyeben hogy ereztetek?
2017. márc. 4. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A hódító ha kikosarazzák -jó esetben- tovább áll, és elfelejti az egészet. A barátnő pedig ez esetben megnyugodhatna kicsit...

Mondjuk ha a nő Továbbra is tapad, akkor sztem természetes hogy a barátnő mégjobban fog aggódni...

2017. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha ilyenkor a baratno nem Murat feltekenyseget es ugy viselkedik months nem tartana a masik not veszelyesnek (Ami eleg nehez persze) az azert lejjebb vesz a hodito egojabol nem?
2017. márc. 4. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:

A pasi azt mondd,amit akar, ettől még lehet érdekli a másik nő. A hódító nő biztos nem érzi rosszul magát,azok elég kitartóak szoktak lenni.

Miért Te találkozol azzal a nővel aki fel akarja csípni a pasid? A hódító nőket tuti nem érdekli semmi, az se hogy mit mutatsz. Amúgyis mindenki tudja, hogy ez csak azt nem idegesíti,aki nem szereti a barátját.Úgyhogy szerintem mutathatod, de tudja hogy zavar.Ha el van küldve pasi részéről oda...akkor továbbáll, sérül az egója kicsit,de ennyi.S

2017. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ma volt egy program aminek a keretein belul talalkoztunk, es lattam hogy nem orult nekem. En udvariasan koszontem, ennyi. Parom is koszont de nem beszelt vele. Parom osszeakart jonni vele rege, csak a no tett olyan dolgokat Amit nem lehetett megbocsajtani. Hiszek a paromnak, csak rossz hogy meg en erzem magam szarul, pedig a parom normal is volt. Olvasok itt annyi olyat hogy egy no rahajt egy foglalt ferfira, aztan amikor hoppon marad akkor sajnaltatja magat es vilag fajdalma van es az megsem fordul a no fejeben hogy mit erezhet a ferfi baratnoje vagy felesege.
2017. márc. 4. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert azt az elvet vallják, hogy egyszer élünk, mindegy mi van,van-e párja nincsen,neki kell, és a többi nem érdekli.Önzőek.De ha párodat nem érdekli,akkor ne kezdj el aggódni sztem.
2017. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!