Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noblesse Oblige kérdése:

Szerintetek ez jó ötlet születésnapra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy felgyűlt pár születésnapi ötletem a párommal kapcsolatban. A születésnapja odébb lesz, de leve az ajándékok a legtöbbször előbb beszerzésre (vagy lefoglalásra) kerülnek, így nem utolsó pillanatban kell kapkodni.


Azt gondoltam ki, hogy idén játékos formát vinnék az ajándékozásba és eddig van 6 ötletem, amit meg is valósítanék (már amit lehet), és a szüli napján sorsolhatnánk, hogy mi legyen az ajándéka. Pl. beleraknám egy dobozba az ajándékok nevét és húzhatna. Vagy csinálnék neki kaparós sorsjegyet és 1-et választhatna.


Tavaly adtam neki egy térképet és a mobiljára elküldtem pár képet, amik a checkpointokat jelölték. Minden célnál kapott egy puzzle darabkát, amit összerakva megkapta az ulticélt ahol vártuk a barátaival, és ott köszöntöttük fel. A tavalyi tetszett neki.


Nem tudom a mostani ötletem nem lenne-e túl snassz?



2017. márc. 6. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

erről a sétálgatós CP-s dologról eszembe jutott a szabadulós játék az esetleg érdekelheti? :)


24F

2017. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az már el lett lőve :)
2017. márc. 6. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

#2:

akkor most legyen emberrablás kicsit izgalmasabb legyen :D


viccet félretéve...

ha több ötleted van akkor úgy csináld meg, hogy mondjuk a szülinapja előtt 1-2 héttel (attól függ mennyi idő az előkészület) húzzon 1 számot! de csak te tudd, hogy az a szám mit takar! tehát ne azonnal tudja meg, hanem majd a szülinapján :)


24F

2017. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
érdekes elgondolás...
2017. márc. 6. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Bezzeg én sose fogom ki az ilyen pasikat :D nekem a kaparós tetszik a legjobban
2017. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!