Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket illik kérdezni?

Figyelt kérdés
Van egy számomra gyönyörű lány akit korábban csak látásból ismertem, de most már beszélgettünk is és nagyon szimpatikus. Szeretném jobban megismerni és később elhívni egy randira, de előtte szeretnék megtudni róla többet, pl: hogy érdeklem e én is. Mikről érdeklődhetnék felőle amik nem túl tolakodóak és nem is árulkodnak a szándékaimról. Egyetemisták vagy mindketten.
2017. márc. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szarakodj, hívd el!
2017. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretnéd megtudni, hogy érdekled-e, de nem szeretnéd, hogy megtudja a szándékaidat. Értem. Vagyis nem... Hívd el!
2017. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mér', az a szándékod, hogy kirabolod a szülei házát? Esetleg nagyobb összegű, soha-vissza-nem-térítendő kölcsönt akarsz felvenni tőle?

Vagy mi?


Hogy meg akarod dugni, azt úgyis tudja. :)

2017. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!