Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az szexy, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az szexy, aranyos, vagy taszító, ha a hangom olyan magas mint egy lánynak?

Figyelt kérdés
15 múltam, és még mindig nem mutált be, vagy nemtudom mi, de nagyon magas, mint egy lánynak. szerintetek ez milyen, mármint, szexy, vagy inkább taszító? amúgy a fiúk érdekelnek.
2010. máj. 10. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
taszító. 15 évesen, tojáshéjjal a seggeden mit akarsz szexi lenni???
2010. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
gáááz te kis búza
2010. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem taszító,hanem ciki.....!!!XD

21/L

2010. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tudsz énekelni ? Mások sokat fizetnének egy magas hangért. Én is így voltam amikor kicsi voltam, sokkal jobban énekeltem mint a lányok.. aztán jött a mutálás és cse*zhettem az egészet.


Amúgy meg vannak gyakorlatok hogy hogy lehet mélyíteni a hangot. Amúgy megjegyzem hogy a tej fogyasztása is tönkrevágja a magas hangot szintúgy mint az alkohol.


Olvass utána. :)

2010. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem bejössz.


Béla

2010. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

aranyos, de úgy aranyos, mint ahogy pl az öcsémre mondom.

férfiként (mint jelölt) nagyon taszító, abszolút férfiatlan és kiábrántító, vágyölő...bocsi

2010. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az a taszító, hogy fiúk érdekelnek, és nem a hangod!
2010. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ismerek csávót,aki kétszer annyi idős,mint te és neki is magas a hangja.Nála tényleg visszataszító,nálad még aranyos,még mélyülhet a hangod.
2014. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!