Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, amikor este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb kérdése:

Lányok/nők, amikor este elaludtok FB-ozás közben, mi lenne az a szám reggel, amit már fanatikusnak, betegesnek gondolnátok, amikor rápillantanátok a kiszemeltetek üzeneteinek számára?

Figyelt kérdés
Véletlenül elalszotok, mert például 16 órát dolgoztatok. Este beszéltek FB-on a kiszemelt hapsival, ám nem bírjátok tovább ébren, s bealszotok. Ám reggel, amikor felébredtek, a kiszemelttől vannak bejövő üzeneteitek, de kissé meglepődtök az üzenet számát illetően. Mi lenne ez a szám? Mi lenne a határ, ami miatt már fanatikusságot, betegességet feltételeznétek?
2017. márc. 10. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk számoljunk 5 percenként egyel. Akkor az 12 minden órában. Alszom 8 órát, akkor az 96. Kerekítsünk 100ra.


100.

2017. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 3-ik is nyomulós lenne.

Írt egyet, nem kapott választ, elgondolkozik, ír még egyet, hátha technika ördöge, stb.

A harmadik nekem már erőszakos tolakodásnak számít.

2017. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy éreztem én, hogy nem kell regisztrálnom a FB-ra. xD
2017. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene üzenetet írni, ha láthatóan a másik nincs már ott, nem ér rá másnap? Írj egyet amibe tömören összefoglalod a mondanivalódat! A sorozatos üzenetek agressziót közvetítenek, az ilyen viselkedés ami elrettent minden normális nőt, hiába gondolod romantikusnak.
2017. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyire kezdetleges a kapcsolat? Lehet e már kapcsolatnak nevezni?


Egyébként nem a számtól függ, számomra inkább a gyakoriság és a tartalom a lényeg. Ha 5 percenként egymásután háromszor megkérdezi, hogy itt vagyok-e még már az is több mint sok. (hát még ha mondjuk számonkérne, hogy miért nem válaszolok) Ha ír, nem kap választ, húsz perc múlva megint ír valamit, majd mondjuk jó éjszakát kíván mert rájött mi történhetett az nem sok.

2017. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlenül mérvadó a szám. Mert pl én viccesen lecseszem,hogy basszus nézz oda itt hagyott és tényleg. Fuu. Jo aludj jól. Blablabla. De van az amikor hahooo itt vagy alszol hahooo blabla.na az idegesítő kb az ötödik hahó után. Szóval konkrét szám nincs de ha kéne mondani akkor mind két esetben ne legyen több mint 10
2017. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Max 3 uzenet


Kiveve ha minden szot kulon is akkor max 10

2017. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!