Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek szól a kérdésem, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdésem, hány évesen mentetek férjhez? Előtte hány szexpartneretek volt?

Figyelt kérdés

Hány éves korotokig tartott a bulizós-pasizós időszakotok? Volt egyéjszakás kalandotok?

Ez egy anonim oldal, nyugodtan lehettek őszinték :)



2017. márc. 11. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

20 évesen mentem férjhez. Előtte több, mint tíz férfi volt.


31/N

2017. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

26 évesen mentem férjhez.

Előtte 6 szexpartner. 2 egyéjszakás. Bulizós, pasizós korszak 18-20-ig.

2017. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bulizós, pasizós időszak 20-23 éves korom között volt. Partnerem 6 volt, csak szexpartnerem 3. 26 évesen mentem férjhez, 5 éve vagyok házas.
2017. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 János Gilján ***** válasza:
56%

Bocs, hogy pasiként írok.

A feleségemnek egy rövid kapcsolata volt előttem, 23 volt, amikor összejött velem. 28 volt, amikor feleségül jött hozzám. Jelenleg ő 33, én 37 vagyok.

2017. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen mentem férjhez, előtte már 4 évet éltünk együtt.

16-26 éves korom között kitomboltam magam, több kapcsolatom volt (a leghosszabb másfél éves) és egyéjszakás kalandok is voltak. Onnantól, hogy megismertem a férjem, nem volt más férfi az életemben 12 éven keresztül. Ő csalt meg.

2017. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15 különösen tetszik a te kommented, mert nagyjából ilyennek képzelem el az ideális életet kapcsolatok terén(legalábbis számomra). Szerintem nagyon jól tetted, hogy fiatalon kitomboltad magad, semminthogy egyből férjhez mentél. Én is most fiatalon ezt csinálom, szerintem teljesen normálisak ebben a korban az egyéjszakás kalandok, bulik, ilyenkor kell, nem 40 évesen, mikor már az embernek családja van, és én is majd 25 éves korom után szeretnék megállapodni :)

20L

2017. márc. 13. 16:52
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akkor kell kitombolnia magat az embernek, amikor ugy erzi. Nekem nem volt ilyesmire igenyem, jartam neha bulizni meg inni, de gusztusom nem volt a random reszeges pasikkal valo szexhez :D Ehhez sosem lenne, hogy reszegen osszeszedek valami idegent es azzal szexelek.

Ha 40 evesen ugy erzem, hogy mindenaron kell a valtozas, akkor ez van, nem hinnem, hogy ezen segitett volna az, ha konkretan magamra eroltetem 20 evesen a pasizast, amikor semmi kedvem nem volt hozza akkor epp. Lett volna egy szar korszakom, mert olyasmit kellett(??) volna csinalnom, amit nem akartam volna.

2017. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 persze, ez így igaz :) Egyébként, bulikban nem csak részeg, agyhalott pasikat lehet összeszedni, nagyon sok közöttük az igényes, jó pasi(mondjuk alapból csak ilyenekkel állok le). Én tudatosan is alakítottam úgy, hogy most akarjam kibulizni magam, mert nem szeretném a legszebb fiatal éveimet azzal tölteni, hogy itthon ücsörgök :D De nyilván nemis mindenkinek van a bulizásra igénye és talán soha nemis lesz.
2017. márc. 13. 17:29
 19/19 anonim ***** válasza:

Idén nyáron fogok férjhez menni. Ő az első számomra minden téren (komoly kapcsolat, szex,együtt élés). Bulizni együtt szoktunk havonta egyszer kb. :)

Mindketten 20 évesek vagyunk. :)

2018. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!