Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyan emberrel aki az előző barátnője miatt öngyilkos akrt lenni? 18l

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm tegnap futottunk össze nagyon be volt tépve a srác és öngyilkos akart lenni... De én meg a barátnőm próbáltuk megakadályozni meg is tettük... A lényeg hogy nekem tetszik és szerintem én is neki de ez hogy érzelmileg ennyire instabil lábakon áll kicsit zavar
2017. márc. 11. 16:45
 1/5 Ramone ***** válasza:
80%

Aki öngyilkos akar lenni az nem terjeszti hanem megteszi és nem ad rá lehetőséget hogy "sikeresen megakadályozzák"

Aki mondja hogy " most megyek öngyi leszek" az nem is akar meghalni csak azt akarja hogy foglalkozzanak vele. Szóval gyökér a pali... Te tudod hogy kell e neked ilyen

2017. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

"öngyilkos akart lenni... De én meg a barátnőm próbáltuk megakadályozni meg is tettük"


Jól behülyített titeket. :D

2017. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi szín alatt.

30/f

2017. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideggyenge. Nem kellene.
2017. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak egy nyűgöt veszel a nyakadba. Előbb nőjjön fel, legyen férfi, aki tudja kezelni a kudarcot.
2017. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!