Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdené? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdené? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt barátnőm (ő szakított 1 éve) mostanában keresi a társaságom, míg a szakítás után nagyon került, köszönő viszonyban sem voltunk. Sétálni hív, környékemen mozgolódik, ha valamiért nem tudok bemenni dolgozni egyből érdeklődik emailen/facebookon hogy van-e bajom vagy miért nem voltam benn (otthonról is tudunk dolgozni),...


Próbáltam megkérdezni tőle, de néma csend volt a válasz és abszolút nem értem most mi van köztünk...

Elsősorban hölgyek válaszát várom aki tudná ezt a viselkedést értelmezni.



2017. márc. 12. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja,újrakezdené.
2017. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem mindegy, hogy miért szakított 1 éve?

Megcsaltad, vagy megcsalt? Elhidegültetek, vagy alapban nem jöttetek ki egymással?

Az ok nagyon fontos!

2017. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy érezte, idézem amit nekem mondott "Úgy érzem minél jobban közeledsz hozzám én annál jobban löklek el magamtól". És szép lassan megszűnt a kapcsolat, a találkozás és a beszédhiány miatt. Tudtommal részéről se volt más ember a képben. Semmi komoly, nagy vita veszekedés nem volt, akkor ~1 éve.
2017. márc. 12. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:

3.: akkor valószínűleg hiányzol neki

22/L

2017. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shamash ***** válasza:
Ha nincs ellene kifogásod, kezdd vele újra! Life is short!
2017. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdheted vele, de sok jóra ne számíts!

Ne vigyél bele érzelmeket, használd amire való.

Kábé ugyanott fogtok tartani 1-2 hónap múlva.

2017. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!