Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom ki szeretne menni külföldre de csak úgy hogy én is utána megyek idővel. Ha ki ment akkor 2-3 hónap mulva mehetek utána jó esetben. (Tudom hogy van aki többet várt a párjára) de úgy félek hogy azalatt az idő alatt valamelyikünk eltávolodik a másiktól. A másik lehetőség hogy ithon maradunk. Nem akarom a páromat vissza tartani mert csak miattam van még ithon. Hogy lehetne ezt megoldani?

2017. márc. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy 2-3 hónapra mehetsz csak?
2017. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utat és a szállást a testvére fizetné ki. Nem állunk jó anyagi helyzettel. Viszont a testvére egy főre tudja finanszírozni.
2017. márc. 12. 22:16
 3/4 Shamash ***** válasza:
Kb. 2 millió olyan embert ismerek, akik így kezdték! Magyarok, szlovákok, csehek, délszlávok, törökök stb, indultak ki egyedül, hogy egy alap egzisztencia megteremtése után a csajt/feleséget is magukkal hozzák. Rokonságban is akad bőven ilyen példa! Mi is a kérdés? Nem fogod kibírni? Jöjjetek ki minél előbb, mert otthon nincs jövő!!!
2017. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mert kint aztán hú de nagy karrier egy szalag mellett ledolgozni az életed, havi 1200 euróért.


Szeretem mikor ezt mondják hogy itthon nincs jövő, amiben bár van némi igazság, de mikor hazajöttök, és itthon játszátok a nagymenőt, miközben kint a német vagy angol tán svájci talpnyalója vagy...


Rengeteget agyaltam én is a kinti munkán. Hidd el. Egyedül belevágni, havi 1200 euróért, ebből havi 200 ért együtt lakni 3-4 idegen emberrel egy kis lakásban, takarítani, vagy gyártósor mellett szívni heti 6 napot, napi 12 órában.

Mert kezdetként senkit sem egy jó meló vár, hanem a legalja..évekig, mire lesz olyan nyelvi meg tapasztalati szinten, hogy tud jobbat találni.

Az itthoni munkám fele ennyi, (600 eur/Hó), hivatalosan. Saját iroda, 1 főnök, heti 1 óra konzultációval.

Ennyi. Egyedül élek, senkihez sem kell alkalmazkodjak, átlagtól talán picit feljebbi életszínvonal.


Nem nagy karrier ez sem, kevés valóban egy komolyabb tervezéshez...elismerem. De ne mond hogy kint olyan sokkal élhetőbb a jövőd, ahol saját házad sosem lesz, életed végéig albérletben élsz, a kaja ugyanannyi, de ruhák, a szállás, szolgáltatások, üzemanyag mind mind több.

2017. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!