Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek bejön ez a test,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejön ez a test, járnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 17. 11:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ha szemelyisegre jo akkor johet.
2017. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Simán! Férfias. Tiniként a csupasz jött be, de ma már a férfias férfiakat szeretem. E mellet az arca is tetszik, szóval hozzám nyugodtan jöhetne.
2017. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon bejön, az meg, hogy járnék-e vele, nem kizárólag a külsőtől függ.
2017. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%

Képen szép, esztétikus.

Élőben? Nem, nem járnék vele, nem a szőr miatt, az természetes egy férfin (sőt a nők is alapvetően szőrösek ZOMFG!!!).

Engem zavarna ez a tökéletes kidolgozott has/test, mert bár én is sportolok rendszeresen, de ennek közelében sem vagyok. Nem tudnám elengedni magam mellette és ezzel nagyon sok lány így van, még ha most elméletben tetszik is neki a srác.

2017. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy tökéletes férfi test, amiről 95% csak álmodhat.
2017. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Áhh nem. Túl jó lenne hozzám. :D
2017. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem rossz test, de a fejéről nem lehet leválasztani, szóval nem:D Nekem a tekintet, arc, mimika, gesztusok a legfontosabbak, amivel meg lehet fogni.
2017. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Túl szőrös??? Miért nem írtok kort is, hogy 15 éves lányok vagytok? Kb akkor mondtam egy ilyen pasira, hogy túl szőrös...

Nekem tetszik, a párom is hasonló alkatú, mondjuk meg is dolgozott érte, és én szeretek a szőrös mellkasán feküdni :)

26L

2017. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29 vagyok, nem tetszik a szőr. Nem korfüggő. Rajtam zavaró lehet a szőr, engem nem zavarhat máson?
2017. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!