Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a lányt, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a lányt, csak barátkozik vagy egyszerűen szórakozik velem? 20/F

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a munkahelyemen aki bejön nekem és úgy vettem le, hogy én is neki mivel nézett többször is, a barátnője is mondta részegen, hogy tetszek neki, ő volt az aki bejelölt. Találkozgatni is szoktunk meg beszélgetni, azt is tudja, hogy tetszik nekem mivel ezt nem tudom leplezni de most meg valamiért mégsem akar semmi komolyabbat úgy tűnik. Egyszer olyan mintha tényleg kellenék neki máskor meg olyan semmilyen. Több mint egy hónapja megy ez a játék, más lányt ennyi idő alatt már meg tudtam puhítani de őt nem értem.

2017. márc. 18. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy tarsd azért a gerinced még mindig, és ha egyszerűen nem szeretne semmit a lány, akkor csak mosolyogj rá, de érezd magad jól akkor is ha ő nem csinál semmit, csináld ugyanúgy a dolgod. Ha nem akar puhulni, akkor majd puhul ha egyre kezded hanyagolni..:D Ez nem azt jelenti, hogy bunkózni kéne vele, meg leszarni, csak ne szenteld annyira a figyelmed rá. Ha meg ekkor se tesz semmit, hidd el nem sok mindenről maradtál le.
2017. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled. Ezt már a kérdésből tudtam, a leírás csak megerősített.
2017. márc. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ettől tartottam én is.

A hanyagolást, hogy értsem? Ne beszéljek vele vagy ha mégis legyek távolságtartóbb?

2017. márc. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!