Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan házas nőkről akik idegen férfiakkal beszélgetnek interneten?

Figyelt kérdés

Munkatársnőmmel vitáztunk ezen aki "idilli" házasságban él...de forumokon stb idegen pasikkal beszélget,szerinte csak eszmecsere-soha nincs több a háttérben.

Persze én nem hiszek neki és ezt meg is mondtam,mire az orrom alá dörgölte,hogy én pár éve félreléptem,-de rendbe hoztuk a dolgot.

Bezzeg ő szentnek állítja be magát!


Ugye jól gondolom,hogy ő is csak kavarni akar a pasikkal?



2017. márc. 19. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

milyen témájú a levelezés?

azért nem mind1 miről beszélgetnek és milyen hangulatban

te magadból indulsz ki, mert régen félredugtál

attól, mert valaki kapcsolatban van még lehet beszélgetni másokkal, de van egy határ!


24F

2017. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen logika alapján ide se szabadna házas nőknek írniuk, párbeszédbe bonyolódniuk,üzenetekre válaszolniuk. :) Ha direkt nem társkeresőn hirdeti magát akkor nem ítélhető el.
2017. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én dumálok a házas jóval idősebb munkatársnőmmel még facebookon is,persze nem szexről - de az a nő félre nem lépne!- Azt lehet tudni az írásaiból.

Most,hogy férjhez ment ne is szoljon senkihez?

Vegyesen vannak az életben kaphatók is és rendes feleségek is.

2017. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint azokról a házas férfiakról akik idegen nőkkel...


Mindegy a nem, ha "olyan témákról" vagy konkrétan "távszexelnek" akkor nemtől függetlenül eléggé elítélendő a számomra.


Még rosszabb, ha az újdonsült "szerető" nekiáll fúrni a házas fél házasságát és fikázni a férjét/feleségét.

2017. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

"Ugye jól gondolom,hogy ő is csak kavarni akar a pasikkal?"


Ezt csak ő tudja.


Te meg a sz@rt kavarod.

2017. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugyanaz,mint a házas férfiakról,akik ugyanezt csinálják,hidd el ők vannak többségben...
2017. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Én is szoktam beszélgetni EMBEREKKEL, nemtől függetlenül, házas nőként.

... és még csak félre sem dugtam, mint te! :)

2017. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hazas no vagyok. Na most kepzeld el, vsn olyan, h valaki nem kefel felre. En is megvitatok forumon temakat, szoktam privatban is segitséget kerni, adni. Szakmai blogokat is latogatok es tartom a kapcsolatot ellenkezo nemuekkel is onnan. Most kapaszkodj meg,etrol az oldalrol mar szemelyesen is talalkoztam 2 felhasznaloval, mindketto ffi, az egyikkel baratok lettunk.
2017. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8- Jó kis firma lehetsz.A férjed is megy a találkákra?
2017. márc. 19. 14:54
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

9


Ha még bűntudatod van a félrelépésed miatt v. frusztrált vagy egy boldogtalan kapcsolatban, azon nem segít, ha mást fikázol.

2017. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!