Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha ilyen lenne a párotok?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé undok és felháborító stílust enged meg magának...

Több dolog van, ami miatt eléggé kiábrándított. Sokat piszkál és rettentő pukkadós, hisztis típus.

Néhány példa:

1. Valamin bepukkadt és elkezdett olyanokat mondani, hogy költözzek haza anyukámékhoz.

(Együtt lakunk albérletben)

Ez még nem lett volna nagy gáz, de olyasmikkel vágott vissza eközben, amiket csak neki mondtam el bizalmasan. Hogy érthetőbb legyen, kb annyi hogy nem nagyon vagyok felszabadult a családom körében, feszengek, és ezt csak neki tudtam őszintén elmesélni. Most meg hozzám vágta undorító hangnemben, hogy költözhetek haza és feszenghetek. Erre mérges lettem és párszor ráütöttem a lábára dühből. Erre ler**bancozott...

A vita közben dirigált nekem, fújta a magáét, majd amikor közben megszólaltam, mintha kutyának mondaná, rám förmedve mondogatta hogy kuss kuss kuss, fogjam be. Mondtam neki hogy velem így ne beszéljen, hogy kuss kuss....mondja a kutyájának. Erre azt mondta hogy épp annak mondta...

2. Ma a családjánál voltunk, mindenki bevonult a szobákba pihenni, ketten maradtunk ott a konyhában. Volt ott egy üveg ásványvíz amire rákérdeztem hogy ez szerinte is víz-e, mert innék. Azt mondta kérdezzem meg a szüleit vagy vkit. Mondtam hogy nem, mert nem akartam a szobába bekopogni nekik és zavarni. Töltöttem a pohárba, gondoltam mi baj lehet. Belekortyoltam és víz volt, de ez valami különleges volt aminek nem tetszett az íze és azonnal kiköptem. Erre undorítóan bepukkadva mondogatta hogy i*dióta i*diótaa i*diótaa...

Tényleg víz volt, biztosan azt mondták volna a szülei hogy igyak belőle, tehát nem csináltam rosszat, az meg hogy nekem nem jött be az íze..nem gondolom hogy emiatt i*dióta lennék..(az a csillag a trágárságszűrő miatt van benne)

Ez csak pár példa..


24L

Ő 26F


2017. márc. 19. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pukkadni a lufi szokott...ki...
2017. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt most hanyagoljuk már. Köszi.
2017. márc. 19. 17:39
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én megmondanám, hogy vagy igazít a stílusán vagy mehet amerre lát.
2017. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha így szólna hozzám, nem lenne a párom.

De tényleg szakíts vele, ez abúzus. Ne engedd meg neki.

2017. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szakítás még ráér. Ne hallgass a sok egybites agyú válaszolóra, akik csak egy megoldást ismernek.

Szerintem ilyesmi mögött valami kell, hogy legyen. Valami bántja, és rajtad tölti ki a haragját. Gondolkozz el, mi lehet. Érte valami sérelem? Nem tőled, csak valami, amivel nem tud mit kezdeni.

Persze azért el is kell vele beszélgetni. Pendítsd meg, hogy nem bánhat így veled, hogy ez a kapcsolatotokat felőrli, amin mind a ketten vesztenétek. Akár annyit is megér, hogy pár napra, egy hétre hazamenj, még ha kínos is. Kérdezd meg, hogy szeretné-e ezt. Ez a beszélgetés ne legyen indulatos, hanem inkább érzelmes, ha tudsz olyan hangulatot teremteni.

Sok sikert, ügyes légy!

2017. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-ös válaszoló!

Én is így gondolom hogy azonnal szakítani nem kell, de mégsem tűrhetem ezt akkor sem így. Meglátjuk mi lesz :(

2017. márc. 19. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az én párom nem enynire durva, de sajnos nagyon közelít ehheza szinthez. Én vagyok a nő, ő a férfi(21 évesek vagyunk).

Nálunk a fő oka az, hogy elég nehéz gyerekkora volt(kijött a rendőrség, stb), illetve, hogy iszonyatos nagy stressz éri nap mint nap. Ennek ellenére azt mondom, hogy akit szeretünk, azt nem kezeljük le, nem beszélünk vele undorító módon. Se nő, se férfi nem teszi ezt a párjával.

A hosszan tartó megalázás rombolja az önbizalmadat.

Nyugodtabb pillanatában próbálj meg vele beszélni, hogy miért ilyen tiszteletlen mostanában, mi nyomasztja.

Viszont ha nagyon nem hajlik rá, akkor tényleg rajtad múlik, hogy tűröd-e, vagy pedig továbblépsz.

2017. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezgesd csak, mi bántja, de értelmes ember ha baja van, SEM beszél így azzal, akit szeret.

De óvatosan puhatolózz, mert nyakon vág, ha túl sok leszel neki - ennek már láthatóak a jelei.

Most még csak! vrbálisan bánt, nemsoká szájon kap, ha baja lesz veled.

2017. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!