Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, ha valaki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, ha valaki komolyan gondolja velem az eslő pillanattól, az megijeszt?

Figyelt kérdés
Ösztönösen menekülőre fognám. Eddig ha kapcsolatom volt, barátságból alakult ki és inkább én szemeltem ki az illetőt.
2017. márc. 20. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem dettó ez van.
2017. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kötődési probléma? Elkerülő kötődés lesz ez szerintem.
2017. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint rögön azonnal? Első randi után? vagy mikor? Konkrétabban?
2017. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán még túl fiatal vagy és nem akarod lekötni magad. Vagy csak úgy érzed, hogy szeretnél még "élni" és megintcsak nem akarod lekötni, elkötelezni magad. Idővel majd változik.. .

40+Ffi

2017. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 2: Az elkerülő kötődés nem feltétlenül ezt jelenti.


Nekem a kérdésben szereplő szituációval az a gondom, hogy ha valaki anélkül kezd el rajongani értem, hogy valójában ismerne, akkor úgy érzem, hogy az érzés nem NEKEM szól, hanem kb. bárki iránt tudna lelkesedni. Ilyenkor fokozottan fennáll annak a veszélye, hogy erősen idealizál és amikor felszáll a rózsaszín köd, akkor csalódott és frusztrált lesz, hogy nem vagyok olyan, mint az általa teremtett ideál.

Az arany középút az optimális, amikor a felek képesek kölcsönös érdeklődéssel, a megismerés szándékával fordulni egymás felé, de mindketten tisztában vannak azzal, hogy a kapcsolat elmélyüléséhez először alaposan meg kell ismerni egymást.

2017. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki elsőre komolyan "gondolja" az komolytalan.

Mert ilyen nincs. Először csak tetszik valaki, majd kialakul valami kis szerelem , de csak lassan.

És majd, majd, majd később lehet arról szó hogy komolyabban.

2017. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik első látásra szerelem, de ez valóban nem helyettesíti az ismerkedést. Józan ész is kell egy kapcsolathoz (jó szándékkal persze, na meg nem túlagyalva).
2017. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!