Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes fiúk! Titeket megstíröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk! Titeket megstírölnek, megmosolyognak a lányok az utcán vagy adnak bármiféle arra utaló jelzést? 22/F

Figyelt kérdés
Rám mondták már hogy helyes vagyok de valahogy sosem érzem azt, hogy megnéznének de rám sem mosolyognak általában.

2017. márc. 21. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

én tök átlagos vagyok és megszoktak nézni, néha próbálnak szemezni, meg voltak más utalások, volt aki szerintem már túlzásba vitte :D


24F

2017. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem ennyire tökösek. Lesütött szem a divat és várják hogy megszólítsd őket. Utána már a legtöbb válaszol 1-2 szóval de egyszerűen annyira passzív némelyik és úgy el vörösödik hogy nem lehet velük normálisan beszélni sem.
2017. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én azt figyeltem meg, hogy amikor bőrkabátban vagyok és le van tolva a hajam tüsire, akkor meg-megnéznek. Nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki, de nyilván jó érzés, feldobja a napomat. Mosolygás nem szokott lenni, de olyan előfordul, hogy végigmérnek, vagy a tekintetünk összekad - de nem szoktam ezeket továbbgondolni.
2017. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igen és tök jól szokott esni :)


25f

2017. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem is, és keresem a szemkontaktust hogy visszamosolyogjak.:)


24/F

2017. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megnéznek igen, de az kell mondjam, a nők 99%-a balf.asz. Rád néz egy pillanatra, aztán látod, hogy tetszel neki, és innen két felé megy az út: vagy túl el van szállva ahhoz, hogy ő tegye meg az első lépést, vagy pedig túl gyáva, vagy pedig csak egyszerűen kiröhög, mert azt hiszi, hogy úgy sem érhet fel hozzád.

Na már most ők úgyse fognak megkapni, persze ha odajönne megkaphatna, de így majd az a lány kap meg, akit egy üres pillanatomban éppen leszólítok.

2017. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az anyukája vagy a családtagjai számára mindenki "helyes".
2017. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, lépten-nyomon.

29F

2017. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na de sok helyes fiú van itt :)

A kérdésre válaszolva persze szoktak nézni. Csak én az a típus vagyok akit ez inkább zavar néha ha nincs a legjobb kedvem vagy ideges vagyok. De korombeli srácok is szoktak bámulni meg persze lányok. Egyébként érdekességképp: A legjobb csajok sosem adnak jelet ők nem "süllyednének" le odáig, hogy bámuljanak vagy mosolyogjanak rád inkább egy pillanatra rájuk nézek és elkapják flegmán a szemüket. Csak ugye kár, hogy ez is már egy jel önmagában. Néha van aki túlzásba viszi vagy engem próbál felszedni de mint írtam az nagyon zavaró én olyankor "zavarba gyüvök" és nem is tudom mit mondjak, hogy lerázzam. Ez most lehet nagyképűnek tűnik pedig nem az, olyan lány sosem jön oda nyomulni aki nekem is tetszik aki meg nem vonzó azzal nyilván nem akarok semmit. De engem inkább még azért a fiatalabb lányok szoktak nézni 25ig bezárólag de inkább a gimisek még mindig mert elég kölyökképű vagyok. De nem zavar mert nekem is ők jönnek be :) :D 23/f

2017. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt, hogy összeakadt valakivel a tekintetem, főleg télen, amikor nem érdemes napszemüveget venni. További sosem lett belőle, mindkettőnknek feldobta a napját, mentünk a dolgunkra.

Hogy mennyire számítok helyesnek, azt nem tudom megmondani.

2017. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!