Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Melyik a vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik a vonzóbb számotokra az alábbi képek közül?

Figyelt kérdés

Ne a színét nézzétek, vegyétek úgy, hogy mindkettő festetlen középbarna:


A)

[link]


B)

[link]


2017. márc. 22. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő tetszik.
2017. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A második ápoltabb, természetesebb hatást kelt. De az elsővel sincs nagy problémám. A hosszú barna hajzuhatag mindig nyerő:)
2017. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2.: oké, igaz, bem túl jó az első kép, vedd úgy, hogy ápolt, nem fénytelen :)
2017. márc. 22. 10:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindjárt linkelek A) helyett másik fotót :)
2017. márc. 22. 10:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első az Margery Tyrell frizurája(?)


Amúgy rendben van mindkettő. Semmi felesleges extrémitás, de nem is az a "csak van oszt kész" stílus.

2017. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó mind a kettő, de nyilván ez csak egy része az összképnek, ami tényleg számít ha már a külsőségeknél tartunk.
2017. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A)

[link]

2017. márc. 22. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

nekem az a vonzóbb ami jobban illik az adott lányhoz


24F

2017. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első jobban tetszik. Jobban megmozgatja a fantáziámat, legalábbis azok a csajok - akiket eddig ilyen stílusú hajjal láttam - mindig nagyon szépek voltak.
2017. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A második túl rendezett, túl művi.

Nem is értem, miért írta valaki itt fentebb, hogy a második természetesebb.

Természetes állapotában a haj nem néz ki frissen fésültnek, és nem csillog úgy, mintha épp most kenték volna le csónaklakkal.


Szóval nekem az első, egyértelműen. Bár én nem vagyok normális, mert számomra majdnem minden semleges vagy egyenesen taszító, amit a mai világban vonzónak tart a férfiak 99%a; a szépen vágott, fésült, csillogó haj, a smink, a műszempilla, a rúzs, meg a többi.

Én pont az ilyen kócos, rendezetlen, ápolatlan, csomós, kicsit vadember, tehát a szó szoros értelmében természetes hajtól tudok teljesen "bevadulni", mint az első :D

2017. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!