Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt 2015 decembereben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 2015 decembereben egy lany aki mondjuk ugy bolondot csinalt belolem es megalazott. Na most csak azertisbol egy baratnojet beszuperlajkoltam tinderen es o meg vissza lajkolt. Irjak neki? Vagy csak szorakozni akar velem a baratnojevel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a bosszús típus, inkább ignorálom az embereket, ez sokkal idegesítőbb. :D
2017. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
^ Ennyi.
2017. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bar lehet nem is tud rolam es tenyleg erdeklem :D bar olyan lanyoknal akinek a baratnoje az ilyen jocinak v locinak nevezett enekes?? egyenekert vannak oda mikozben engem csunyan lekoptatott.... szoval erted.. mondjuk teny ez a lany nem is annyira kihivo igy kulsore mint a fent emlitett baratno
2017. márc. 22. 17:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyi?
2017. márc. 22. 17:54
 5/9 Szergej55 ***** válasza:
Ember, te még mindig egy másfél éves sérelemnél vagy lemaradva?
2017. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tinderen szar se fog történni :D Mindegy mit írsz és az is, hogy kinek, mikor, mennyit...stb

Valószínűleg az a lány is azért van fent, hogy üzeneteket kapjon, és növelje az önbizalmát. "Köszi, hogy írtál, szia" Ezt kéne válaszolniuk, de nem fognak, mert annyira sem tisztelnek meg.

2017. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hűha! Na most mi lesz?!?

Több mint egy év után ez qrva nagy bosszú!

Kemény vagy fiam, mint a vídia! :-DDD

2017. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennél csak az a gázabb hogy a másik barátnője aki nem volt szép ő ajánlotta be nekem.. közben kiderült hogy a nem túl szép barátnője kivolt éhezve de áá nem volt hozzá bátorságom :D
2017. márc. 22. 23:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Vágod hogy el telt KETTŐ ÉV????? Tinderen? Húúú! Micsoda problémákkal küzdenek egyesek! De igen írj neki! Had ejtsen pofára mégegyszer és akkor lesz témád 2023ig...
2017. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!