Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés

Igazából olyanokhoz szól a kérdésem, akik régóta élnek párkapcsolatban.

Tehát történt már olyan, hogy más férfit is megkívántatok a párotokon kívül?


2017. márc. 24. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Oszinten nem. Bar, en eleg fura szerzet vagyok, tehat alapbol nehezen engedek kozel magamhoz masokat, igy maximum, ha meglatok valakit, akkor megallapitom, hogy persze, jokepu, szep szeme/haja/szakalla van, de a hideg futkosna a hatamon az undortol, ha arra kene gondolnom, hogy barki megerintsen a paromon kivul.
2017. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Azt tudom, hogy mindenkitől van szebb, és persze az én szemem is megakad jó néhány helyes pasin, viszont eszembe nem jutna lefeküdni velük.

2017. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Jaj,hogy kamuznak!
2017. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
3-as, mert neked problemaid vannak, az meg nem jelenti azt, hogy mas is ugyanazzal a nyomorral birkozik ;).
2017. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megkívánni szexuálisan nem. Van akit természetesen nagyon vonzónak tartok (ezt viccesen meg is szoktuk beszélni a párommal, hogy neki milyen színésznő jön be, nekem milyen színész stb) De mindezek ellenére el nem tudnám képzelni, hogy ténylegesen lefeküdjek más férfival.

6 éve vagyunk együtt.

2017. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg haverom volt régen- (az olyan akivel nincs szex)

A pasikra - legtöbbjére' csupán haverként nézek ...De bizony volt már olyan akivel eszméletlen jó volt egy légtérben lenni és igen cefetül nagy szenvedéllyel kívántam,...

&

Pont az a csodás,hogy én minden alkalommal megtudom állni,hogy ne lépjek félre .

-Nem akarok a cafkák' sorába állni,jobb tisztának lenni...-hosszú éveket nem dobok oda egy kufircért sem.

2017. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam igenis volt, megcsalni nem csaltam/csalnek meg senkit, de nagyon is megkivantam már másokat.. Ezt ki elem magamba majd elhessegetem a gondolatokat:-D

20/n

2017. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, megnézek más férfiakat/nőket (nem tudom definiálni magamat, nem is szeretném, de éltem már kapcsolatban más nővel is), vonzónak is találom, de tudom, hogy nem tudnám őket úgy szeretni, mint a barátomat.
2017. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Ezt természetes dolognak tartom, vagy legalábbis nálam az. Az más kérdés, hogy mit teszek ilyenkor. Lett volna lehetőség, de pánikrohamom lett a gondolattól is, hogy elveszíthetem őt.
2017. márc. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A leghosszabb kapcsolatom 12 évig tartott. Az alatt az idő alatt rengeteg emberrel találkoztam a munkám miatt. Mivel én alapvetően nagyon vágyom a testiségre és nagyon szenvedélyes vagyok, nyilván voltak olyan emberek, akikre másként néztem, mert szimpatikus volt, főleg, ha még ezt a szimpátiát kölcsönösnek is éreztem. Egy kapcsolatban nem leszünk vakok és érzéketlenek. Szerintem nem bűn, ha néha vonzalmat érzünk mások iránt is, a lényeg azon van, hogy ezt hogyan reagáljuk le. A hűség ugyanis döntés kérdése, nem vonzalomé. Vonzódhatunk akárhány emberhez, ha van bennünk tartás és nem megyünk az ösztönök után, elvégre emberek vagyunk.


36/N

2017. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!