Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl a lányról?

Figyelt kérdés

Aki az alábbi idézetet posztolja ki a facebokra?


"A kutyám jön, hogy kitöltse a hűtlen barátok által hagyott űrt a szívemben.Nincs benne irigység, rosszakarat vagy gyűlölet. Nem árulja el a titkaimat, nem lesz féltékeny a sikereimre és nem leli örömét a bánatomban."


2017. márc. 29. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
A volt barátnőm jutott erről eszembe aki jobban szerette a macskáit, mint engem.
2017. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Szép dolog, hogy szereti a kutyákat de erről az idézetről az jut eszembe, hogy nincs egy saját gondolata. Ezt már milliószor láttam leírva más embereknél. Snassz, hatásvadász.
2017. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Továbbá a kutyának nem kell megfelelni, feltétel nélkül szereti az embert.
2017. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretem az állatokat, de az ő írása nem állatszeretetből, hanem pusztán önsajnáltatásból íródott
2017. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Semmi. Egy szokásos csöpögősnek szánt idézet, hogy neki milyen rossz és az emberek vagy egy adott ember milyen rossz volt vele....
2017. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Szegénynek nem jött össze a pasizás és ezzel szeretné felhívni a figyelmet arra, hogy őt ez egyébként mennyire nem zavarja. Közben meg az egészről pont az ellenkezője ordít.
2017. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Bad G-Sus ***** válasza:
51%
kétségbeesett leszbikus gondolom én.
2017. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Egy kutyának is meg kell felelni, azért ez nem annyira feltétel nélküli. :D Majdnem olyan, mint egy kisgyerek. Etetni, orvoshoz vinni, játszani vele, sétáltatni, tanítani, nevelni, lefárasztani stb. Ha ezeket nem teszed meg, akkor elhanyagolt szorongó és domináns lesz az állat, úgy pedig nem téged szeret, max a falka egyik tagjának tekint.

Az idézetet meg gondolom azért írta ki, mert "kutyás idézetek" címszó alatt ezt adta ki a google elsőnek...vagy valamelyik hasonló intelligenciával megáldott barátnőjénél látta.

2017. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8: Ugye azért te sem gondolod komolyan, hogy ennyit törődnek sokan a kutyájukkal?
2017. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Tisztában vagyok vele, hogy sokan úgy tartanak kutyát, hogy fogalmuk sincs miképp neveljék őket. De például az a kutya amelyik egész nap vonyít a gazda után, mert az nincs otthon, az nem egészséges állatra vall.
2017. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!