Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smink cuccok, táskák, divatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smink cuccok, táskák, divatos ruhák, ékszerek, parfümök, ettől nő egy nő?

Figyelt kérdés
..ezen az oldalon állandóan ezt olvasom hogy ezek a legfontosabbak hogy a nő boldognak érezze magát..
2017. márc. 30. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
*a pártalálásra képtelen férfiak szerint
2017. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Ki szerint?
2017. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Boldog egy nő akkor, ha szeretik.

Aki a külsőségekre "gyúr", nem tudja, mi az IGAZI BOLDOGSÁG.

2017. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem ezeket a dolgokat, de no nem ettol vagyok, es magamnak veszem meg oket, nem a paromtol varom, hogy elhalmozzon mindennel.
2017. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Azért fontos cuccok, mert különben elfújná őket a szél. A horgony szerepét tölti be a női táska.
2017. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Attól nő egy nő, amitől annak érzi magát. Mások véleménye pedig nem mérvadó az egyéni boldogságunkhoz. Mindenki saját maga el tudja dönteni, hogy mi teszi boldoggá.
2017. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Hol olvastad?

Linkeld már!

(A siránkozók kérdései nem számítanak, nekik nem igazán volt még kapcsolatok nővel, így honnan tudnák, hogy mi teszi őket boldoggá?)

2017. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%

Igen, mivel smink nélkül nem is olyan szépek:

[link]

2017. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kitől olvastad, de szerintem ezt a kérdést azért írtad ki, hogy lehessen gyűlölködni: "Hát, ezek a férfiak, csak a smink meg a divatos ruhák számítanak nekik!"


Mindenesetre én férfiként egyáltalán nem így gondolom.

2017. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy nő attól nő hogy puncija van.

Hogy ezen túl mik általában a nőkre jellemzőbb érdeklődési körök, használati tárgyak stb. az már más tészta.

2017. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!