Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményt tudtok mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt tudtok mondani? Vagy mit tegyek? Olvassátok el kérlek

Figyelt kérdés

Nem olyan régen szakìtottam a barátommal. Nem igazán volt az a tipikus párkapcsolat. 2szer pròbáltuk meg, 2,5 évet hùztunk le se vele se nélküle kapcsolatban. Hogy értsétek volt egy hosszabb szünet köztünk. Akkor az exemnek volt egy szexkapcsolata.

Most viszont elküldtem mert azt vettem észre hogy kezdtem megváltozni mellette, mintha vissza kellett volna fognom magam mellette. Nem voltam önmagam és a családom is megjegyezte. Utòbbi időben meg akaratlanul is löktem el magamtòl. Végül elküldtem. Persze ő mindennel pròbálkozott fenyegetett és bevágta hogy leissza magát és pár nő mellett 10 nap alatt elfelejt. Kb 1 hònapja mondta nekem. Bántott a dolog mert ekkor döbbentem rá amit mások id mondtak hogy mekkora bunkò ember is.

Pár napja azt érzem jò lenne ismerkedni, talán mert kezd tavaszodni és kedvem támadt programokhoz amiben nem egyedül akarok részt venni.Valamint tegnap volt egy álmom amiben én éppen egy sráccal sétálok napsütésben és sokat mosolygok amit nem szoktam. Nap folyamán megfordult a fejembe hogy megpròbálok valami társkeresőt (exemet is onnan ismertem meg).

De most elkapott kicsit a pánik.

Hogy mi van ha korai? Vagy ha megbánom? Vagy ha megtalál az exem? Viszont ha meg nem pròbálom meg ott bánkòdhatok hogy fiatal vagyok és hogy lassan jön a nyár és csak munka után ülök otthon egyedül.

20/L


2017. márc. 31. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kipróbálod, abban nincs semmilyen elköteleződés. Tehát ha úgy érzed, korai, akkor egyszerűen visszavonulsz és vársz még. De ha már kedvet kaptál, nem biztos, hogy korai, sőt, egy ilyen mérgező kapcsolat után, ami csak leszívta az energiáidat, jót tehet egy kis ismerkedés. Miért bánnád meg? Ha nem mész bele meggondolatlanul semmibe, nem fogod megbánni.
2017. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Végülis szabad ember vagyok és kicsit rámfér ha már 2,5 évet szántam egy rossz kapcsolatra.
2017. márc. 31. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj túrázni.


Túratársak csoport facen és www.teljesitmenyturazoktarsasaga.hu/naptar

2017. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Csapj bele a lecsóba... Miatta meg ne fájjon a fejed, ő már megmondta mit fog tenni... Előtted meg ott a lehetőség...
2017. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!