Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátnőm, ha képtelen vagyok vonzódni olyan nőkhöz, akiken van súlyfelesleg?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 07:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Na igen egy kép segítene.
2017. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 1. 14:36
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem lett volna egyszerűbb feltenni úgy a kérdést, hogy "hol tudnék sportos alkatú nőkkel ismerkedni?"

Így legalább nem lett volna annyira hisztiző hatású a kérdésed, és nem támadtak volna be olyan sokan kommentekben.

Egyébként meg edzőtermek/fitness studiokban. Pesten sok fiatal lány jár.

2017. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Persze 19-es mivel én is heti 4-szer edzek jogosan vàrom el a laposbhasat és a fitneszes alakot.

Jöhet a piros.

2017. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


1. Kérdező, ki beszélt itt kövér emberről? A GEBE szó eljutott az agyadig? Hogy arra a gebe alakjára lehet, hogy nem akar visszafogyni, mert rájött, hogy 1-2 kg plusszal jobban néz ki?

2. Itt hepciáskodsz, miközben értelmesen minden információt tartalmazó kérdést képtelen vagy kiírni!

Honnan tudjuk neked, hogy mi az a súlyhatár, ami nem számít feleslegesnek?

Pl. sportos 50 kg-s nő vagyok, van rajtam kb 1, másfél kg felesleg összességében, na, az szerinted minek számít?

van rajtam súlyfelesleg, mert nem vagyok szálkás izmos.


NEM vagyunk gondolatolvasók, hogy tudjuk, hogy neked mi számít súlyfeleslegnek és mi nem!


Mily egyszerűbb lett volna úgy kiírni a kérdést, hogy SPORTOS alkatú nőt keresel! ÁÁ... az legtöbb ember túlbonyolít mindent!

2017. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 kaninchen1971 válasza:
Biztosan találsz olyan lányt,aki neked megfelel.Nem mindenki anorexiás,aki vékony,sőt !
2017. ápr. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Visszaszívtam mindent, ma hallottam két kövér nőt beszélni arról, hogy legalább van mit rajtuk fogni XD
2017. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!