Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Lelki kötődés tud maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lelki kötődés tud maradni egy férfi után, akivel szakítottatok?

Figyelt kérdés

Mondjuk pl mély szerelem nem volt, de lelki társként viszont nagyon. Szeretve érezted magad,, de úgy érezted nem tudod úgy szeretni őt, ahogy megérdemli, ezért inkább szakítasz vele. Viszont nagyon hiányzik, mert nagyon megértettétek, és megkedveltétek egymást. És emiatt nem akarod őt elengedni.


Volt így valaki?


2017. ápr. 3. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy lelki társsal sohasem lehet szakítani:)
2017. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyne. Engem a lelki társam dobott ilyen szöveggel. Még mindig érzem, kötődést.

Szerencsére nem hiszek a mindenkinek csak egy lelki társa van dologban. De eddig vele volt a legintenzívebb a dolog, de sajnos rosszkor jött neki. Viszont már sose tudnék vele újra járni, mert annyira megbántott, nem.tudnék bízni benne. Ennek ellenére hiányzik és vágyom rá, de kizárt dolog, hogy legyen bármi is köztünk.

2017. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy vagyok, mint a 2-es válaszoló.

Nagyon egy húron pendültünk az adott férfival, remekül működött a testiség is, de nem tudott olyan mély érzéseket táplálni irántam, mint én iránta, ezáltal nem is vett igazán komolyan. A fél évet, míg együtt voltunk, végigkínlódtam, mert éreztem, hogy nem lesz belőlünk semmi, mégis nagyon kötődtem hozzá. És bár vége lett, most is folyamatosan rá gondolok. Ő sem akart engem elengedni, de a folyamatos nyűglődés csak ártott mindkettőnknek. Jobb lesz így, bár rohadtul hiányzik, de tudom, hogy nem lett volna jövője a kapcsolatunknak. Egyszer talán majd jön valaki, akivel a lelki kötődésen kívül az érzelmi oldal is azonos lesz.


Nehéz, nem kívánom senkinek.

2017. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!