Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiút választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanátok? Melyiket érdemesebb?

Figyelt kérdés

1.Jóképű,nem csókol valami jól,néha bunkó,nem nagyon törődik a barátnőjével,van humora


2.Nem néz ki jól sőt...de jól csókol,romantikus,törődik a barátnőjével,kedves,humora nem nagyon van de ha van azok nagyon jók,és belelát az emberek lelkébe


2010. máj. 12. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A másodikat.
2010. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a második. Akkor én azt választanám.
2010. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyértelműenn 2.
2010. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mikor értitek már meg,hogy fölöslegesek ezek a kérdések.

Ne aggódj lesz valaki akinek te tetszel,nem a jó képű pasi.


Amúgy egy a "jóképű... Nem néz ki jól,sőt..." dolog hülyeség.A szépség relatív.Aki nekem bejön,sokaknak valószínűleg nem jön be.Ez van.

15/L

2010. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok: csak ki szeretném egészíteni, hogy miért a másodikat választanám. Azért őt, mert nekem fontos egy kapcsolatban, hogy a fiúval jó legyen csókolózni (tehát jól csókoljon), de mindenekelőtt a legfontosabb, hogy legyen kedves és törődjön velem. Érezzem, hogy számíthatok rá. És én nagyon szeretem a romantikát is, mert én is elég romantikus vagyok.

Ellenben a másik fiúról nem sok pozitív dolog van. Attól én még nem leszek boldog, hogy jóképű és humoros. Azért egy kapcsolathoz ennél sokkal több kell. Pláne nem kéne nekem egy bunkó alak, aki nem törődik velem.

20/L

2010. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
most akkor mi a kérdés? a választ te is jól tudod..
2010. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, nem vagyok meleg :D


15/f

2010. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a másodikat.
2010. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kicsit félreértettetek xD

én csaj vagyok,és most nem konkrét személyekről kérdeztem,csak általánosságban

2010. máj. 12. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:
első
2010. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!