Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h a barátnőm abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a barátnőm abba hagyja a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
5 éve leszünk együtt lassan és igen az évek alatt jó pár kiló rácsusszant. Vékony volt mikor összejöttünk és most zavarja az hogy meghízott és h csíkos a hasa. Mondtam neki h hagyja abba mert nekem telten még inkább bejön pláne h a melle is több méretet nőtt és a csíkokat meg pont leszarom mind1 hol vannak. De ő hajthatatlan. És én tényleg nem szeretném h lefogyjon. Lehet önző vagyok de iszonyú nézni ahogy egy neki nem tetsző életmódba kezdett. Utálta a zöldségeket mindig is és most lenyomja a torkán pedig majd kihányná és utált sportolni is úgy aktívan és rendszeresen és látom rajta h ez neki se jó. Most mit tehetek ilyen helyzetben? 25/F

2017. ápr. 5. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Majd megunja.

Én kb. 7 hónapig bírtam, utána soha többet.

Az igaz, hogy minden kövér le tud fogyni, de nem mindegy, milyen áron.

Ez a pár plusz kg egészségesebb, mint a tápanyagmegvonás - ugyanis szénhidrátokra is szüksége van a szervezetnek.


21/L

2017. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mivel kényszeríteni remélem nem akarod, így nem tudsz mit tenni. Ő saját magának szeretne tetszeni, azért csinálja. Az más dolog, hogy neked így is tetszik.
2017. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
nekem meg ilyen ffi kéne....
2017. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Missi_Key ***** válasza:
75%

Amikor megismerted vékony volt szóval úgy is tetszenie kell.


Amúgy meg hagyd, a kövérség egészségtelen.

2017. ápr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%
Fúj, gyönyörű lehet hájasan
2017. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
6: képzeld, az vagyok! rohadtul nem érdekel a média által kialakított ideálotok.
2017. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem is az lenne a problémám, hogy van rajtam felesleg és a barátom aggódik értem.... :)
2017. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj, ha tetszett vékonyan is. Abban támogasd, hogy szeresse magát, szeresse a testét. Ha abbahagyja a kedvedért, akkor kapsz egy önutáló, önbizalomhiányos barátnőt. Éreztesd vele, hogy gyönyörűnek és kívánatosnak tartod így is, de támogasd, és könnyítsd meg neki az életmódváltást. Arra figyeljetek, hogy ne éhezéssel akarjon fogyni.
2017. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
fúj, sportol és zöldségeket is eszik? Inkább örülj, hogy megpróbál egészséges életmódot folytatni és nem lesz egy tehén 40 éves korára.
2017. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért akar lefogyni, az itt a kulcskérdés!
2017. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!