Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis magasságkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis magasságkülönbség?

Figyelt kérdés
Egy fejjel magasabb vagyok attól a srácnál akihez vonzódom! Mindig magasabb kedvesem volt és ezért elég nagy a komplekszusom emiatt! Rohadt jól csókol, de közben csak a cicimig ér? Gáz?
2010. máj. 12. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem!
2010. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa, de ha szeretitek egymást...

Én láttam már sok ilyen párt az utcán, kicsit mindig elmosolyodom, de nem azért, mert gáz, hanem mert tök aranyosak.

Amúgy nem komplekszusom hanem komplexusom.

2010. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz :D

bár a lányok általában a magasabb pasikhoz vonzódnak :D

így én is b×szhataom a 165cm mel :D XD :D 21/f

2010. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekve úgyse számít
2010. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni vahy akármi, de sztem írtó vicces, és groteszk végig menni az utcán így, nagyon gáz ha a csaj ENNYIVEL magasabb...Párválasztásgban főleg magunknak, de egy nagyon kicsit a " társadalomnak " is mgekell felelni...Számít azért egy kicsit, hogy röhögnek a barátodon milyne kis porbafingó, rád meg azt mondják mellette hogy godzilla...
2010. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis csak azért ne járjak vele mert esetleg te kiröhögsz az utcán? Miért kéne neked megfelelnem hiszen nem is ismerlek??
2010. máj. 13. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!