Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis egy ilyen pasi? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis egy ilyen pasi? Hogy mondhat ilyet egy csajnak, akinek imponalni szeretne?

Figyelt kérdés

Szoba kerult a vacsora. Rakerdezett, hogy mit ettem, elmeseltem neki,majd megkerdezte, hogy es mi volt a salataban. Amikor hozzatettem,hogy hagyma, bevagja nekem, hogy akkor most budos a szad.

Nornalis ilyesmiket mondani?


2017. ápr. 8. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem egy romantikus alkat, de igaza van.
2017. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy viccelni probalt? Bar joo...annyira nem vicces...de hatha :)
2017. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A hagyma a legfinomabb.

Ha ő nem szereti, akkor az ő baja.

2017. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A hagyma tényleg finom, de gondolom nem a nő szájából akarja kienni, ettől függetlenül idétlen húzás volt tőle ha poénnak gondolta ha nem.
2017. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem vicces. Ne hisztizz.
2017. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy egyszerűen hülye. Ugyanis a rossz szájszag minden negatív tulajdonságok között talán a legvisszataszítóbb. Ha ezt nem tudja, akkor azért hülye, ha meg tudja, és viccelődik vele, akkor azért.

Egyébként van az a bensőságes párkapcsolat, szerelem, amiben minden további nélkül lehet viccelni ezzel, de a kérdésből azt látom, hogy ti nem vagytok ilyenben, vagy legalábbis te nem vagy.

2017. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
"hogy akkor most budos a szad."-mondd neki nyugodtan, hogy így azért nővel nem illik beszélni.
2017. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem, eleve azért került szóba a vacsora és annak az összetevőinek a boncolgatása, mert érezte, hogy hagymaszagod van.

A maga eléggé faragatlan módján, így akarta tudomásodra hozni, hogy neki ez nem tetszik.

Kedves Kérdező, hacsak nem egy régi, összeszokott kapcsolatról van szó, akkor lehetőleg a találkozások előtt ne egyél hagymát, fokhagymát, vagy pálpusztai sajtot! :)

2017. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
az igazság fáj... mert talán a te szád nem büdös ha hagymát eszel? Gondolom a wc-n is rózsaillatút sz@sz.
2017. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eloszor is, nem vagyunk egyutt. Masodszor Angliaban el, szoval fel eve megcsak nem is lattam szemelyesen, igy nem szemelyesen mondta, hanem chateles kozben es harmadszor szoktam fogat mosni meg ilyesmik :))
2017. ápr. 8. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!