Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amint a párommal összebujunk egy délutáni pihire vagy filmezésre azonnal elalszok mellette?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan szinten rámtör az álmosság hogy nem birom nyitva tartani a szemem. Viccelödik is vele hogy én csak aludni járok hozzá. Egyébként teljesen kipihent szoktam lenni és délutánonként még csak nem is szoktam aludni. Köszi a válaszokat!

#alvás #álmosság #párom mellett
2017. ápr. 8. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kever valamit az italodba? :O
2017. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Haha :D nem :D már 6 éve vagyunk együtt. :) csak ismét külön lakunk megélhetés miatt. :/
2017. ápr. 8. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam az előző barátom mellett, mindig ezen poénkodtunk, hogy bármit nézünk, bármikor, mindig elalszom rajta. Szerintem csak annyi volt mögötte, hogy nagyon nyugodtan éreztem magam, kényelmesen, és ellazultam. Nem gondolom, hogy ez azt jelentené, hogy valami gond lenne köztetek :)
2017. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs is köztünk probléma csak engem nagyon zavar hogy egy filmet sem tudunk együtt megnézni. :D
2017. ápr. 8. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam. Annyira jó volt vele összebújni, hogy szinte azonnal elaludtam mindig. Talán 1 filmet sikerült végignéznünk.
2017. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez persze csak egy feltételezés, de szerintem nagyobb az alvásigényed, mint azt gondolnád, és hát ahogy itten céloznak is rá, a párod mellett fekve úgy érzed, hogy nyugodtan meg is teheted, hogy pótolod a dolgot.


A másik, hogy az átlagember bioritmusa szerint ebéd után - délután egy és három óra közt - biza lanyhul. Nem véletlen van jobb helyeken szokásban a szieszta, a kora délutáni rövid "szunyókálás".


A harmadik a vérszegénység, illetve az alacsony vérnyomás lenne, de ha egyébként semmi gondod a délutáni ébrenléttel - ahogy írod -, akkor ez kiesik.

2017. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert biztonságérzeted ad a jelenléte. Eltudsz mellette lazulni, nyugodni. Ez nem utal rosszra, sőt! persze nem jó móka egy idő után, hogy mindig elalszol.. én is ilyen vagyok, de próbálom kompenzálni, tenni ellene. A párom nélkül sokkal nehezebben szoktam elaludni. Néha meg is jegyzi amikor este beszèlünk, hogy "persze ilyenkor fent vagy, de amikor együtt vagyunk akkor már rég alszol."
2017. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Egészségesen táplálkozol? akkor is mikor vele vagy?

Én saját magamin tapasztalom,mikor a pasimnál vagyok, nincs olyan étel,ami minőségi lenne.

A családja nagyon spórol a kaján,gondolok itt atta,hogy pl csak fehérlisztes szénhidrát van náluk.

Olyankor hamarabb elfáradok,egy folytába ásítozok(az agyamműködésnhez nincs elég cukot) mert egyszerüen nincs annyi tápértéke az ételüknek,hiába eszek belőle sokat. Hihetetlen,mennyire jelzi a szervezetem. Ráadásul másfélóra múlva megint ugyan olyan éhes leszek.

2017. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Uez.En ellazulok.Vegre eletemben eloszor biztonsagban erzem magam.Szundiztam tegnap du a csaladi filmezesen a vallan,de az esti filmeket is 3reszletben nezzuk,mert vki (khmm) folyton bealszik.En nem banom,sot:)
2017. ápr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyugi ez még mindig jobb mintha a "fejed fájna" :)

30/f

2017. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!