Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 5 netes társkeresőn vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 5 netes társkeresőn vagyok fennt, mindeggyiken csak autoba pozolo 5 kg sminkes nők vannak, töröljem magam?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem,nem azért nem irok ezekre mert tudom hogy nincs esélyem hanem mert nemjönnek be,átlagos nők jönnek be nekem
2017. ápr. 9. 20:30
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs egy hacker haverod aki törli őket, akkor jobban jársz, ha te törlöd magad.

30/f

2017. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az összes társkereső hülyeség,eggyiken is volt 100 kreditem,kiemeltem a képem,semmi eredmény
2017. ápr. 9. 20:38
 4/11 A kérdező kommentje:
eddig csak két véglettel találkoztam,nagyigényű plázanők,akik nyaralnak álandóan meg 500 kg-s bálnákkal,1 rám is irt annó,aztán irta hogy neki mindeggy csak férfi legyen,hagytam is a francba
2017. ápr. 9. 20:40
 5/11 A kérdező kommentje:
mindig jön a szöveg hogy a szia mizu miatt nemválaszolnaka nők,aha persze,még megse nézik az adatlapom,mondjuk nemis kell,lehet anélkül is látni hogynézek ki,és mivel nemvagyok magas izmos borostás ezért lecarnak
2017. ápr. 9. 20:43
 6/11 A kérdező kommentje:
na mivan nemjönnek a nők megcáfolni az irásom?töröljétek a francba a kérdésem
2017. ápr. 9. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit érdekel az minket??

Töröljed..!

2017. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
te már eldöntötted, hogy az egész egy rakás sz@r. Töröld magad! Van elég hülye pasi rajtad kívül is az ilyen oldalakon! Nem fogsz hiányozni senkinek a provokáló stílusoddal.
2017. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tinderezz és kész.
2017. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem se érdekelne, hogy hogy nézel ki, mert az írásod alapján már tudom, hogy egy írni sem tudó, műveletlen bunkó vagy. Nem csoda, hogy senki se akar veled szóba állni.
2017. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!