Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ronda vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ronda vagyok vagy szép, vagy ennyire megoszló rólam a vélemény?

Figyelt kérdés

Tegnap chatrouletteztem, csak egy turkálós melegítőben voltam, hajpánt, felkötött haj, smink nélkül, még a kapucnit is felvettem, kíváncsi voltam így mit reagálnak rám az emberek.

Van aki tovább kattintott, van aki meg azt írta hogy pretty girl, beautiful stb.

Most akkor?


2017. ápr. 9. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
erről beszélek,egy nő igyis úgyis bejön valakinek,könnyű ma nőnek lenni
2017. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet amit egyes írt, vagy az is lehet, hogy a gettóni@@ereknek így jössz be, a sugardaddycnek meg megcsinálva. Rakj ki két képet és megmondjuk.

30/f

2017. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

A ronda nőkön is van két mell és pár lyuk. Ha fiatal vagy, akkor pedig már alapból értékes.


Ha sokan továbbkattintottak nem vagy nagy szám. De nyugi, mások arca sem nagy szám smink és haj nélkül.


Közepesen szép lehetsz.

2017. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
haggyuk már ezt a ronda nők csak sexre kellenek baromságot,ronda nőket is látok kapcsolatba,és nemvaloszínű hogy csak azért van vele a fickoja hogy nekelljen magányába hokiznia
2017. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!