Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha észreveszitek hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha észreveszitek hogy valaki néz titeket hogy reagáltok?

Figyelt kérdés

Férfiak és nők válaszára egyaránt kíváncsi vagyok.

És nem ilyen egyszeri utcánösszefutós összenézésre gondolok, hanem többször látjátok az illetőt.


2017. ápr. 9. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen szoktak ilyen összenézések lenni, ha úgy jön ki akkor 5-10-15 percen keresztül. Régebben szégyenlős voltam és hirtelen nagyon érdekesnek találtam a cipőmet, most már bevállalom és állom a tekintetét.
2017. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mosolyra mosoly.:)
2017. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Odamegyek és megkérdezem, tiszta ügy
2017. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Én kb semmibe veszem ha valaki erősen bámul, de ha közbe fintorog és látom az arcán hogy felmér és ítélkezik akkor nem szoktam ezt szó nélkül hagyni. Volt rá példa hogy a buszon álltam és feltűnt hogy egy igényes cicababa ott méreget engem, annyira feltűnő volt hogy 10 perc után már elkezdett zavarni a dolog, így odamentem hozzá és szóvá tettem hogy mi az ami őt zavarja. Persze nem szólt semmit de kibökte hogy nem tudja megérteni hogy ilyen külsővel hogy lehet nekem barátnőm, mert látta hogy a buszmegállóba csókolóztunk. Én meg szépen kiosztottam hogy ne azzal foglalkozzon hogy a barátnőm miért van velem éppen, és hogy én miért úgy nézek ki ahogy kinézek, hanem inkább ő foglalkozzon szépen csak a saját dolgával és ne szóljon bele mások életébe, hanem a sajátjával foglalkozzon. És persze azt hozzátettem hogy nyilván azért ilyen mert annyira unalmas az ő élete hogy nincs mit tennie, inkább másokat szabályozna. Egyből leszállt a buszról amin megállt egy megállóba és láttam hogy ott mérgelődik meg a sírás határán volt.

Következő alkalommal meg leültem mellé már csak azért hogy kicsit idegesítsem őt, nem szóltam hozzá, de majdnem szétrobbant az idegtől...


Tudatosan csináltam pont azért hogy az ilyenek picit szálljanak magukba.

2017. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik nekem az illető én is elkezdem nézni. Néha kicsit elkapom a tekintetem zavaromban.


ha valaki furán bámul (nem jó értelemben) vagy mondjuk "csak" egy idős néni/kisgyerek igyekszem nem tudomást venni róla , és nem nézek oda de meglehetősen zavar egy idő után , főleg ha egy felnőtt teszi ezt.

2017. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem viszonylag sokszor szoktak nézni,és nem nagyon tudom kezelni..zavarba jövök,és és azok kezdek agyalni sokáig,hogy vajon miért néz? :$
2017. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnés nélkül megpróbálom leellenőrizni, hogy nincs-e valami gond. (Nem kentem-e össze magam kajával, nem kentem-e el a sminkem, nem vagyok-e kócos, nem ültem bele valamibe, nem öltöztem-e illetlenül stb.). Ha nem, akkor előveszem a telefonom és próbálok minden mással foglalkozni, ha tudok telefonálok, ha nem akkor csak lendületesen nyomkodom, nehogy megszólítsanak.
2017. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

#7: "nem vagyok-e kócos, nem ültem bele valamibe"


Pedig a kócos nők mennyire szexik, akik beleülnek véletlenül egy f__zba. Bocs, nem hagyhattam ki. :DDD

2017. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mármint ellenkező neműre gondolsz?

Nem reagálok, mivel nem szoktam észrevenni, de ha észreveszem, akkor is lesz**rom.

2017. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 - Hehe :D


Régen csekkolgattam magamat, hogy nem-e xart le megint egy kerecsensólyom (imádnak a madarak mi tagadás) de mostmár annyira elmélyültem mások véleményének figyelmen kívül hagyásában, hogy azért se nézek meg ilyesmit. Ha néz és nem egy jó csaj akkor többet nem nézek rá igazából ennyi.

2017. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!