Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyobb anyajegyek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb anyajegyek, vagy akár szemölcsök mennyire irritálnak téged a másik testén, amiket csak akkor fedezel fel amikor először látjátok egymást meztelenül?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen élményed? Mennyire érdekel ez, veszel/nem veszel tudomást róla?

Nem azt mondom hogy feltétlenül döntő, de eszedbe jutott már ezzel foglalkozni?


2017. ápr. 10. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Béla leszedette mert egyszer barinőm mondta le van retusàlva a kép amit kitett..engem nem zavar ha vkit szeretek akkor vak vagyok akkor hiàba mondjàk hogy nekik nem jön be..de pl.most màr exem mikor bàntott mondtam szedesse le a bobircsokjàt ott zavart..
2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem zavartak ilyen dolgok


24F

2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bibircsokjàt
2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha amúgy meg feszes a teste,ki nem fossa le?
2017. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Párom mellkasán van egy elég nagy, kidudorodó anyajegy. Őszintén szólva elsőre egyáltalán nem volt egy vonzó látvány, de azóta megszoktam :)
2017. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó megpusziltad már az anyajegyet? Ha kerülöd nem szoktad meg.



Ha kidodorodik és nagyobb egy lencsénél, szedesd le. Ha szőrös, tartsd rövidrevágva a szőrt.


Ha csak pigmentfolt, vagy tűzfolt, nem zavar.

2017. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6.: nem szoktam soha "kikerülni", simán megpuszilom, megsimogatom ott is.
2017. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A páromnak van pár anyajegye a hátán, annyi, hogy óvatosan kell simogatnom, nehogy belekapjak, de amúgy nem zavar.
2017. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rajtam sok az anyajegy nyilván nem foglalkozok azzal, ha máson is van és még tetszik is, ha meg azt hallom valaki betegesen szedeti le magáról, el is kerülöm, valahogy nincs mit beszéljünk egymással, akinek meg nem tetszik nézzen a messzibe.

A bőr pigmentálódása nem oszlik el a testen egyenletesen és ezért alakul ki az anyajegy,nem kell tévhitbe esni a média és az orvosok által beszélt marhaságok által.

A szemölcs fertőzés, ha jól tudom, azt kezeltetni kell, az már zavarna.

2017. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
Egészségügyi okokból jobb megnézetni egy bőrgyógyásszal, és ha indokolt, vagy fizikailag zavar, vagy megsérülhet, akkor le kell dózeroltatni.
2017. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!