Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a profilkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a profilkép mehet Facebookra? Kép csatolva

Figyelt kérdés

Szerintetek ezt feltehetem Facebookra? Próbálnék magamról valami normálisat felrakni, nem tudom mennyire tűnik mesterkéltnek, vagy a nők mit gondolnak róla. Főleg ez utóbbi érdekelne. :)

[link]


2017. ápr. 11. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A lámpa kicsit zavaró baloldalon, ha ki tudod retusálni akkor oké, de amúgy nem vészes, csak mivel a jobboldalon olyan üres tèr van, ezèrt a szem a másik oldalra is azt kívánná. valamint kicsit vágjál le az említett jobb félből, de azèrt ne nagyon sokat. Trust me, a szakmám része. A kinézeteddel meg a beállásoddal nagyon nincs gond, a nyaklánc zavar ehhez a ruhához, de ez már személyes probléma; sok csajszinak bejön ez a stílus. :) Sok szerencsét vele.
2017. ápr. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább legyen tényleg 'profil'kép. Szerintem ez elég zord, jobb lenne ha mosolyognál.
2017. ápr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen képeket, de az elsőnek igaza van.


Nekem egy olyan profkép lenne szimpi, ahol valamilyen programon lefotózott egy haverod.

2017. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó:)
2017. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mesterkelt. Biztos orakig pozolgattal meg tukor elott probalgattad az arckifejezest meg a ruhakat, aztan kitoroltel 50 fotot,ami nem tetszett,a maradek 4bol hosszas tanakodas utan valasztottad ezt, amiben szinten nem vagy biztos,m idegeneket ketdezgetsz rola.


Huhh, na attil leizzadtam, mig ezt beirtam, akk kepzelem,te mennyit erolkodtel.



A kenyeg, h nekrm nem szimpi ez a nagy felhajtas.

2017. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmegy..

De face az a hely, ahol teljesen mindegy, hogy mi a profilképed, amíg az a munkahelyeden nem ér hátrányként

2017. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!