Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ az hogy egy szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az hogy egy szép, vonzó testű nő hasonlóan vonzó testet vár-e el a másiktól, vagy sem?

Figyelt kérdés

Van pocakom, 195 cm-hez vagyok 100 kg. Az arcomon viszont semmi nem látszik belőle, mert ezt az utóbbi években szedtem fel (voltam sok éve már ugyanilyen magasan 80 kg is), a súly egésze szinte a testem közepén van. Nem is sportolok, mozgok, nincs rajtam sok izom. Talán hogy vállas vagyok és jó tartásom van, ami pozitívum eszembe jut a testalkatomról.


Viszont:

Azt vettem észre ez sok lányt nem érdekel. Mindig karcsú, vékony, vagy átlagos és formás, szép testű lányok voltak az életemben. A legutolsó barátnőm is olyan karcsú, formás alkatú volt, szép kerek seggel, formás combokkal, stb. (homokóra alkat)


Amikor randizni kezdek, akkor azért azt látom hogy úgy a lányok (nagyságrendileg) felét zavarja, hogy nem vagyok izmos. De közben meg a másik felüket nem. És mind nagyon szép testalkatú nők. Ne érts félre, nincs bajom azokkal akiknek ez elvárás és én nem tudom megugrani, csak érdekel hogy ez kiknél hogy működik és mi alapján dől el.

Mi alapján dől el, hogy az egyik gyönyörű testű lány csak kisportolt és izmos férfit tud elképzelni maga mellé, a másik gyönyörű testű lányt pedig ez nem nagyon érdekli? Csak kíváncsi vagyok

26/f


2017. ápr. 14. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Egyéni ízlés. És itt vége is a kérdésnek.


De azért... nekem is ocsmány a testem, nem akarom, hogy bárki lássa, míg szép nem lesz. Engem az jobban érdekel, hogy az mitől alakul ki, hogy valaki a saját testével szemben igénytelen, de elvárja a jó alakot. Mert az egy dolog, hogy a nagyon szép test tetszik, de hogy elvárja valaki a semmiért cserébe, az nekem tök beképzelt dolog.

2017. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Az ízlésétől. Én soha nem jöttem volna össze egy hozzád hasonló alkatú és hozzáállású férfival.
2017. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1:

A te felvetésedre is könnyű a válasz. Az, hogy egy kapcsolat nem arról szól, hogy a két félnek mindent 50-50-ben kell csinálnia.


Fontos dolog első körben, hogy az elvárásaid illeszkedjenek reálisan ahhoz, amivel utána tudsz magadnak partnert szerezni és boldog vagy. Azt várd el, amit meg tudsz magadnak éppen szerezni. Nekem nincsenek alapvető gondjaim a pártalálással olyannal, amilyen embert szeretnék.


A 50-50 itt jön vissza. A korod, a szépséged, a testalkatod, a végzettséged, az anyagi helyzeted, a fizetésed, (stb-stb még ezermillió külső-belső dolog) EZEKET NEM KÜLÖN-KÜLÖN MÉRIK és az egyik ember ilyen X dolgát a másik ember X dolgához viszonyítani. EZEK EGYÜTT, EGÉSZBEN SZÁMÍTANAK:

A másik nagyon szép arcú, te pedig vicces vagy. A másik otthon többet takarít, te pedig többet keresel. A másik nagyon jó dumás, te pedig jó vagy az ágyban.

Nem mérlegen kell azt méricskélni hogy az egyik X tulajdonsága hogyan áll a te ugyanazon X tulajdonságodhoz képest, hanem a nagy egészet nézik sokan, összességében, egészében.

Nem is beszélve a másik elvárásairól. Sok szép nő nem várja el, hogy a párja sportos, izmos testalkatú legyen, sok meg igen (de ezt most nem úgy hozom fel, mintha baj lenne akármelyik is, csak tényként).


Egy dolog lenne ha itt sírnék, hogy dagadt vagyok és miért nem tetszem a jó testű embereknek, de más dolog az hogy amire vágyom azt meg tudom szerezni és csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést, hogy együtt agyaljunk.


2: Köszi a választ!

2017. ápr. 14. 15:07
 4/14 anonim ***** válasza:

"Engem az jobban érdekel, hogy az mitől alakul ki, hogy valaki a saját testével szemben igénytelen, de elvárja a jó alakot"


Szerintem eleve nem mindegy, mit nevezünk igénytelenségnek meg jó alaknak. Van, akinek már az igénytelenség, ha nem az aktuális divat szerint öltözködsz, vagy nem cserélgeted a ruhatáradat, ilyenek. Van, aki szerint csak a kisportolt alak a jó alak, más szerint a kis felesleg oké, megint más szerint kell is. Szóval így látatlanban nehéz konkrétumot megállapítani.

2017. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Minden nő vonzó testet vár el a férfiaktól, még akkor is, ha ő maga egyáltalán nem szép.
2017. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Azt várd el, amit meg tudsz magadnak éppen szerezni."


Akkor ez nem elvárás, hanem megalkuvás. Bemesélem magamnak, hogy tetszik az, aki amúgy nem, de megbszna.

2017. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aha,rengeteg rezgőtestű tohonya csávónak van jótestű baráznője....


A nők saját magukkal szemben igényesebbek,de egy jó nőnél is van sokkal jobb....így nem nagyon válogatnak-ha szimpatikus az illető.


Pont ezért nem értem a síró pasikat!

Rengeteg nő van és sokan szeretnének kapcsolatot,sok esetben a férfi' ronda csak jó dumája van.

2017. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

"Rengeteg nő van és sokan szeretnének kapcsolatot"


Rengeteg olyan nő van, aki szeretne kapcsolatot, csak éppen tenni nem akar érte :)

2017. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

4

Én elismerem hogy a testemre viszonylag igénytelen vagyok. Magas és jóképűnek mondott is vagyok és az élet más egyéb területein sincsenek nagy hiányosságaim.

Sportolhatnék, edzhetnék, mozoghatnék többet. De nem csinálom, mert enélkül is rendben vannak a dolgaim középtávon is.

Ez pont olyan mintha egy csóró embernek mondanád hogykeressen jobban fizető állást, miközben meg ő azzal a fizuval is boldog, ami éppen van neki és nem panaszkodik.


6

Pont az ellenkezőjét mondtad annak amit én állítottam. Pont hogy arról van szó, hogy sokak szerint elvileg nem tudnád magadnad megszerezni valami hiányosság miatt, de mégis összejön.

Mint hogy nem túl vonzó alkatú emberként egy nagyon csinos alkatú embert szerzel. Tehát PONT JOBBAT MAGADNÁL (te meg pont az ellenkezőjéről beszéltél)


7

Én pont ezt látom és velem ez a helyzet. Testalkatra nálam bőven csinosabb lányokkal vagyok, olyanokkal akikkel akarok lenni, kompromisszumok nélkül

2017. ápr. 14. 17:24
 10/14 anonim ***** válasza:

"Rengeteg nő van és sokan szeretnének kapcsolatot,sok esetben a férfi' ronda csak jó dumája van."

Mutass már egy ronda férfit, akinek nője van, mert én még soha nem láttam ilyet! Gazdagot nem ér.

2017. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!