Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezhetnek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezhetnek ennyire tudatlan pasik?

Figyelt kérdés

8. osztályban most tanultunk a szexualitásról ,nemi szervekről.Az osztályban mondjuk úgy van pár csaj akit állandóan tapiznak(gusztustalan.)

Na de a lényeg: osztálytársam felelt,és a kérdés a női nemi szervek,és részei...Erre elkezdi : CICI.

Vagy könyvben másik osztálytársam hüvelynyílásra hogy punci.

Ezek mért akarnak szexelni,talán még a faszuk se nőtt ki,esetleg vissza felé nőtt ...


2010. máj. 13. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a fiúk később érnek... Érdekes módon, nálunk a lányok csinálták ezt.
2010. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiúk később érnek, amúgy meg egy 8.-ostól mit vártál??
2010. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Poénból mondták,nem értem miért kell ezen annyira kiakadni.
2010. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az én osztályomban a fiúk még ott járnak, hogy a tampon bele akadhat a szűzhártyába.. és végig röhögik az orát.. azzal, hogy : "f.aasz " -- hú de vicces -.-

14/L

2010. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden fiú ilyen pl.:én sem vagyok ilyen,amugymeg poénból csinálták, egyszerüen a figyelmet szeretik. Ennyi!
2010. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Az olyan hülyék kedvéért csinálták mint te akik azt hiszik hogy ekkora hülyék. Lehet később érnek és hogy játszák a hülyét de hidd el úgy megfektetne akármelyikük hogy fel se bírnál állni egy hónapig. Szóval ne becsüld alá a hormonokat pont a fiúk tudnak mindent mert sexmániás állat mindegyik ebben a korban.
2010. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, akik ezt mondták teljesen komolyan gondolták és rohadt nagyot égtek,mikor mondta a tanár ,hogy nem.Kicsit szánalmas ,hogy állandóan a szexről beszélnek,emellett pár 'ribancot' le is tapiznak..akik természetesen engedik.
2010. máj. 18. 15:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Biztos hogy akkor se tudna megfektetni,ha csak ők lennének a világon..egyszerűen utálom őket,és ez kölcsönös.(:

meg majd pont ők,ez vicces,hisz ez egyik szerintem bi-homo szexuális,a többiről nem is beszélve (:

2010. máj. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!