Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha az ex barátnötök 2év után rátok írna,hogy még mindig szeret. Nem váltatok el rosszban. Mit reagálnátok?
2017. ápr. 17. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Rám írsz két év, egy nap után?
2017. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most én is ilyen helyzetben vagyon, igaz nálunk 10 év telt el. Elég furcsa helyzet, de szerintem mi megoróbáljuk újra.
2017. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert mindeni másképpen él meg egy szakítást és máshogy változnak az érzelmei.

Pl én 2 lánnyal is így vagyok, hogy békésen váltunk el, de mindkettőnél másképpen reagálnék.

De igen, az egyikkel lehet hohy újra próbálnám, szóval ez sincs kizárva.

2017. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvinném strandolni.
2017. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle, hogy két éve ha ez nem volt elég, miért gondolná, hogy most igen. :/

30/f

2017. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
válaszolni se válaszolnék, hisz boldog kapcsolatban élek!
2017. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ő nincs kapcsolatban.
2017. ápr. 17. 13:47
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
Annyira értelmetlen a kérdés már ne is haragudj írj neki és kiderül valakinek tettszene valakinek meg nem ! Mégis mi a gyászt vesztesz vele ?
2017. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, jól esne és ha épp nem lenne barátnőm, biztos adnék neki egy esélyt.
2017. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az ex rámírna most, hogy szeret, közölném vele, hogy elkésett, és a továbbiakban kíméljen meg az érzelmi kitöréseitől.
2017. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!